2737
2739
عنوان

امروز وکیلم به شوهرم زنگ زد

332 بازدید | 11 پست

سلام بچه هاامروزوکیلم به شوهرم زنگ زد ظهر رفتم پیش وکیلم البته برلی توافقی وکیلم بود بعد من پشیمون شدم منو به یکی دیگه ازهمکاراش معرفی کرد چون خودش وقت نداشت خلاصه شوهرم نمیدونه این وکیل با وکیلی که تازه گرفتم درتماسه زنگ زد بعش گفت مثل اینکه خانمت پشیمون شده گوشی هم رو ایفون بود گفت نگیییید حتی شوخیشم قشنگ نیست خلاصه کلی اولش وارفت ولی بعدش گفت تو۷.۸ماه اذیتش میکتم اخرش مجبورمیشه بیاد توافقی بعد گفت این میخواد برگرده سرزندگسش اینقدرحالم بدشد اینو گفت نمیدونم شایدازبس بلا سرم اوردن من برگشتم سرزندگیم بعدوکیل گفت اکرمیخواست که جاهازشو نمیبرد بعدشم گفت باشه عدم تمکین میزنم بزگرده گفت باید خونه باز اجاره کنی بعدشم وسایل جورکنی کارشناس بیلد تایید کنه الکی نیست بخواد اذیت کنه میکنه بعد گفت عین خیالمم نیست حالانمیدونم واقعا میگفت یاازحرصش میگفت توافقی هم میخواستم حدود۷.۸تاسکه بگیرم تموم کنم روز جاهاز اوردن خیلی توهین کردن منم گفتم نه دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مرسی عزیزدلم نه دیگه نمیخوام زندگیم بااین مرددرست شه فقط میخوام راحت شم

نماز بخون

فقط نماز بخون از خود خدا بخواه.هیچ راهی جز این نیست.خدا بلده چیکار کنه

انا جدی الحسین،،ذبحوا عطشانا....همانا جدم حسین را با لب تشنه ذبح کردید.....لبیک یا صاحب الزمان،لبیک  

خدا کمکت کنه ولی حقت بگیر من همه تاپیک هات خوندم پدرشو در بیار تا بدونه یه من ماست چقد کره میده

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه
2740
خدا کمکت کنه ولی حقت بگیر من همه تاپیک هات خوندم پدرشو در بیار تا بدونه یه من ماست چقد کره میده

پدرشو در بیاره!!!!!!؟ با مهریه ایی که جیره بندی میشه؟ .به خدا پسر میتونه عدم تمکین بگیره سال ها طلاق نده یا اصلا طلاق نده بیچاره کنه من دیدم که میگم.التماس کردن خانمی را دیدم که برای طلاق چه زجه هایی که نمیزد تو دادگاه همه گریشون گرفت قاضی هم نه گذاشت و نه برداشت گفت بالابری پایین بیای رضایت شوهرت را بگیر 

پدرشو در بیاره!!!!!!؟ با مهریه ایی که جیره بندی میشه؟ .به خدا پسر میتونه عدم تمکین بگیره سال ها طلاق ...

اخه شوهرمن دیگه نه خونه ای داره نه وسیله ای عدم تمکین نمیزنه بعدمن ازش 4تاپزشک قانونی دارم

اخه شوهرمن دیگه نه خونه ای داره نه وسیله ای عدم تمکین نمیزنه بعدمن ازش 4تاپزشک قانونی دارم

نمیدونم والا.اگه واقعا ازش خسته شدی مثل اشغال بندازش از زندگیت بیرون و خودتو خلاص کن زیاد. میتونه یه خونه اجاره کنه و لوازم بره از سمساری بخره اونم دادگاه میگه لوازم ابتدایی بعد عدم تمکین بگیره دیگه خودتو بازنده فرض کن.یه خانمی تویه تایپک گفت نتنها مهریه نگرفت بلکه 14سکه هم داد تا شوهرش طلاقش بده

باز فکراتو خوب کن سنجیده عمل کن.