2733
2739
عنوان

به شوهر پیام دادم جوابشو میگم بگید شما بودین چه عکس العملی داشتید

| مشاهده متن کامل بحث + 1462 بازدید | 78 پست

حس میکنم چون عقدت زولانی باید از نطر مالی مشکل داشته باشی...همین باعث درد یه مرد واقعی میشه ک نتونه نیاز شمارو رفع کنه شماهم درکش کن...دم پریودی زیاد بش گیر نده دنبال بحث نباش والا اینقد همه چی گرونه کل ملت بی کفنن

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
من ماه پیش منتظر نی نی بودم یک روز عقب افتاد رفتم بی بی چک خریدم شبش پریود شدم انقدر تو تاریکی گریه ...

چرا بدون درد؟ همیشه همینطوری!

محبت کردن به بعضیا مثه تکون دادن پارچه‌ی قرمز جلوی خره، عین خیالشم نیست :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقط طلاق

میشه برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستی؟ربنااغفرلی ولوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب.  عزیز دل مامان زودی گندله شو و بیا چون آبجی کیانای مهربونت از همین الان همش سراغتو میگیره و میگه پس شرا نینی ب دینا نمیاد باهاش بازی تونم  
2738