2733
2734
عنوان

بنظرتون کرونا گرفتیم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 101 پست

متاسفانه اره دیگه. اخه عزیزم تو که میدونستی پدرشون در اثر کرونا فوت کرده چرا پیششون موندی؟ قطعا اونا هم ناقل بودن دیگه.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

آره دیگه خواهر ....واجب نبود بغلشون کنی ناقل بودن دیگه... بچه هامواظب باش...مایعات گرم فراوان خیلی بخورید خیلی

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها دعا کنید برامون شوهرم ناراحتی ریه داره اما اگه کروناست پس چرا اطرافیانم نگرفتن؟؟؟؟

شاید اونا هم گرفتن ولی علایم رو بروز ندادن،شما که یکی از عزیزانتونو به خاطر کرونا از دست دادین بایدبیشتر از بقیه  رعایت میکردین

2731
2740
بچه ها دعا کنید برامون شوهرم ناراحتی ریه داره اما اگه کروناست پس چرا اطرافیانم نگرفتن؟؟؟؟

اولا ممکنه توی یه جمعی همه بگیرن دو نفر نگیرن. دوما از کجا معلوم؟ شاید هنوز علائمشون بروز نکرده.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2706