2733
2734
عنوان

چرا میگن سینما محیطش کثیفه؟

600 بازدید | 9 پست

مگه تو خیابون محیط کثیف نداریم؟

مگه تو شرکت ها محیط کثیف نداریم؟

پزشک استاد و ...

کلا هر قشری هر صنفی میتونه ادمای کثیف داشته باشه منتهی بدیش اینه که اونا هر غلطی بکنن دیده نمیشن!

چرا مثلا تو حرفه سینما ادمای درستش و مثال نمیزنن؟!

امثال حاتمی کیا و مجید مجیدی نرگس ابیار محمدحسین مهدویان و...

مثلا میگن بازگیرا زود از هم جدا میشن 

یعنی واقعا بین مردم عادی همه زندگیشون مستحکمه و اصلااااا طلاق نداریم!؟

چرا این دیدگاه وجود داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سینما هم مثل صنعت خودرو تبدیل به مافیا شده که یه عده آدم کثیف نبضش رو به دست گرفتن و هر غلطی میخوان ...

خب بقیه حوزه ها چی؟

فقط کافیه کمی تحقیق کنی درمورد سایر حوزه ها میبینی گند اونام داره درمیاد

2731

اره ولی چون سینما دیده میشه بیشتر به چشم میاد من که از هنرمندا بهتره بگم هنربندا متنفرم یه مشت چاپلوس نون به نرخ روز خور 

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗

به شخصه از هنرمند مملکتم انتظار بیشتر دارم...

خیلی وقته دیگه اخبار سینمارو دنبال نمیکنم...

از چشمم افتادن خیلی هاشون...

دیگه براشون ارزشی قائل نیستم...

جز اندکی...

✔️اولین روز بارانی را به خاطر داری؟ غافلگیر شدیم ...چتر نداشتیم خندیدیم دویدیم وبه شالاپ شلوپ های گل آلود عشق ورزیدیم.دومین روز بارانی چطور؟پیش بینی اش را کرده بودی چتر آورده بودی و من غافلگیر شدم سعی می کردی من خیس نشوم و شانه سمت چپ تو کاملا خیس بود.و سومین روز چطور؟گفتی سرت درد می کند و حوصله نداری سرما بخوری چتر را کامل بالای سر خودت گرفتی و شانه راست من کاملا خیس شد.وچند روز پیش را چطور؟به خاطر داری؟که با یک چتر اضافه آمدی و مجبور بودیم برای اینکه پین های چتر توی چش و چالمان نرود دو قدم از هم دورتر راه برویم...فردا دیگر برای قدم زدن نمی آیم تنها برو..دکتر علی شریعتی                 خاک باش! علی ابوتراب است ....                                      هستم؛ به میزان معرفتم به حقیقت... و نیستم به میزان دور بودنم از آن...«‏اللهم أرح قلبه فهو وقلبه في قلبي.»   محبوب من!من با شما حرف‌هایی دارم که با کلمات نمی‌شود گفت؛درمانش،دیدار است... 💔! -#بےݩواےحسیݩ              درباره‌ی من: هیچم در این وادی حیران محل سکونت: شهر عمه‌ی سادات( عمه‌معصومه‌سلام‌الله علیها:)))) علایق: نوشتن برای خودِ مخدوشم، غرق‌شدن در اعماق کتابی ژرف؛ اگر قرآن و نهج‌البلاغه و کتب فلسفی باشد نیکو‌تر است! به خدا و رسول و اهل بیت و نائب خلیفه‌اش بر زمین نیز علاقه‌ی فراوانی دارم. موسیقی مورد علاقه: هر سازی که احساسات خوبم را به غلیان آورد ...در گوش برگ‌های افتاده می‌خواند؛ نگاهم را از شما بر نمی‌دارم. که اکنون،زینت زمین شده‌اید.خدای مهربان افتاده‌ها! می‌شود من هم با برگ‌ها، بیفتم به پایتان؟ برگرفته از آیه‌ی ۵۹ سوره‌ی انعام      گفت: اگر بروم چه؟گفتم: آن‌گاه تو اولین وطنی هستی‌که ساکنانش را ترک می‌کند!سعید_انصاریان   لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنسَانَ فِي كَبَدٍ‏که ما انسان را در رنج آفریدیم..🌱سوره بلد_آیه ۴ مارا در بازارچه ی رنج می گردانند‏و هرکس را به اندازه وسع خَریدَش ‏رنج می دهند..!

چون اون ادم میشع الگوی زندگی ی عده

ولی تو واقعیت وقتی میبنن جور دیگه هستن بهشون شوک  وارد میشه.

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
خب بقیه حوزه ها چی؟ فقط کافیه کمی تحقیق کنی درمورد سایر حوزه ها میبینی گند اونام داره درمیاد

عزیزم سینما یه جای متمرکزه و همه شون به نحوی به هم مربوط هستن یه تعداد کارگردان و تهیه کننده نبض سینما رو بدست گرفتن یه عده آشغال. اما شرکتها و جاهای دیگه همه جور وضعیتی توشون هست نمیشه با سینما مقایسه اش کرد بعدشم سینما چون مستقیما با فرهنگ مردم در ارتباطه و با زندگی مردم به طور مستقیم حرفهایی برای گفتن داره جای حساسیه نباید چهار تا اراذل و اوباش به گندش بکشن و گهگاهی خبر کثافت کاریهاشون به بیرون درز کنه 

2738

بعضی از بازیگرا واقعا هوس باز هستن البته همشون ن

بعضیاسون برای رسیدن به شهرت دست به هرکار کثیفی میزنن زندگیشون یجوره اما حرفی که میزنن یجور دیگه و کلی حاشیه های دیگه  

واقعا من که دیگه باورشون ندارم...

حتی جالب اینه که بازیگر  خودشون همدیگرو خراب میکنن واقعا نمیدونی حرفی که میزنن و باور کنی یا اینکه چیزی که ازشون میبینی

البته بعضیاشونم واقعا خوب هستن 

ولی خب متاسفانه تر و خشک با هم میسوزن

آرزویم این است                                                                       آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست🦋💖
بعضی از بازیگرا واقعا هوس باز هستن البته همشون ن بعضیاسون برای رسیدن به شهرت دست به هرکار کثیفی میز ...

حرفتو قبول دارم 

ولی واقعا این چیزایی که گفتی بین افراد عادی نیست؟

یعنی واقعا هر روز این همه ادم تو خیابون می بینیم همه ظاهر و باطنشون یکیه؟توی اداره ها و جاهای دیگه همکارا زیراب همو نمیزنن همو خراب نمیکنن؟

یا مثلا پسرها همه شون پاک هستن 

اینایی که هر از یکسال با یکی هستن واسه خوش گذرونی هوس باز نیستن؟!