2733
2734

سلام دوستان 

من در حال خرید جهیزیم با ۵٠ وامی ک دارم چون موجودی کمه وسایل برقی ایرانی میخوام بگیرم مارک خوب ایرانی ک راضی بودید برا یخچال و لباسشویی کلا برقیا معرفی میکنید لطفا🙏

طرح قشنگم برا فرش کسی داشت بفرسه لطفا

قیمت ندارم ولی مارک خوب ایرانی میشناسم

یخچال : آیسان ، هیمالیا ، الکترو استیل

لباسشویی : پاکشوما ، کُرال ، کَندی ( هر دو محصول شرکت پاکشوما هستن )

تلویزیون : ایکس ویژن ، آر تی سی 

پنکه و جارو برقی قبلا پارس خزر عالی بود الان باید بپرسی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مگه وسایل برقی ایرانی داریم هنوز ؟ نهایتا مونتاژ ایران باشه

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))

عزیزم اسنوا من به دلیل تحریم ها و جنس های فیک بازار ترجیح دادم ایرانی تجربه کنم با اینکه قبلن بووش داشتم الان از یخچال و ماشین لباسشویی و...چندماهی خریدم راضی م دیزاینشون و کیفیتشون هم بنظرم خوبه ولی تنها چیزی که راضی نبودم تلویزیون بود..

2738

عمم یدونه جاروبرقی پارس خزر برای ۳۰ سال پیشو داره از مال من ک بوش هست مکشش بیشتره الان همه چی آشغاله😑

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))