2737
2739
عنوان

چقدر زن شاهرخ استخری نفرت انگیزه🤢

| مشاهده متن کامل بحث + 2549 بازدید | 75 پست
بزرگ شن بازیگرومدل میشن خیلیم خوشبحالشونه والا بخداحرص چیارومیخورین 🤦‍♀️

فکر میکنید شاید یه درصد خیلی کم اینجوری باشه که شما میگه ولی بیشترشون الکیه فقط جنبه بصری داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر میکنید شاید یه درصد خیلی کم اینجوری باشه که شما میگه ولی بیشترشون الکیه فقط جنبه بصری داره

نمیدونم والا بچه یی ک الان مدله ومعروفه بزرگ ک بشه احتمالش زیاده ک کم کم مدل بشه 

انرژی مثبتشونم💕
2728
چی میشه که کسی از یه بچه کوچیک حالش بهم بخوره؟! جز حسادت به زندگی و چهره و موقعیت اون بچه و خانوادش ...

خیر عزیزم خیر. منم حسودیم میشه ولی خب عاشقشم. هم زیباست هم پولداره هم خوشحاله. کجاش بده؟

من هنوز تو شوکم که این همه آدم از دلوین طفلک نفرت دارن😐

2738

او نوقت من هنوز حرص اینو میخورم که اینستا نصب نکنم که بسته اینترنتم زود تموم نشه 

مردم دارن توش کاسبی میکنن🤪

اگه دوست داشتید برای  تو راهی من یه صلوات بفرستید😘ممنونم ازت❤️ 

من عاشق دختراوخانواده رضاصادقیم ،گاهی ازپانیذم ازشیرین زبونیاش خوشم میاد،ولی اسی راست میگه زندگی وآرامش بچگانه فرزندانشومیفروشن انگار،زیاده روی خوب نیست 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
ولی من خودمو میزارم جای اون بچه ها اصلا این سبک زندگی دوس ندارم دوس ندارم وقتی تولدم به جای اینکه از ...

ببین یکی دوس داره یکی ن خب نظرات همه باهم فرق دارن الان همه دنبال ی راهی برا پیشرفتن حالا داخل زندگی اونام ک نیستیم مطمعن باش بهترین تفریحارو دارن ک ما تو بزرگسالیمونم از اون تفریحا نداشتیم درکنارشم آیندشونم تضمینه دیگ هرکی باسبک زندگی اون خانواده بزرگ میشه  

خیر عزیزم خیر. منم حسودیم میشه ولی خب عاشقشم. هم زیباست هم پولداره هم خوشحاله. کجاش بده؟ من هنوز تو ...

شما که عاشقشی پس نمیتونی حسودی کنی، معنی حسادت رو اشتباه متوجه شدی، احتمالا شما غبطه میخوری، منم خیلی برام عجیبه این حرفاشون

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2706