2726
عنوان

چقدر زن شاهرخ استخری نفرت انگیزه🤢

| مشاهده متن کامل بحث + 2549 بازدید | 75 پست
تیزر و سریال فرق داره با اینکه توی محیط خونه که محیط امن شماس مدام یه دوربین دنبالته

چی بگم ی عده ب دید منفی نگا میکنن اونم بزرگ بشه ی گوشی دس میگیره از غذا خوردنو دستشویی رفتنشم اطلاع میده الان دهه هشتادیا حتی نودیام تو اینستا دنبال اینکاران حالا عواقب بدی داره ولی دیگ همه بفکر اینن ک ی آخرعاقبتی داشته باشن 

مطمعن باشین پدر مادر اون بچه خییییلی بیشتر تو فکر اینده و روح و روانش هستن😊   همه جای دنیا مد ...

باشه بابا باشه تو راست میگی

اینجا تا یک کلمه نظرتو میگی ده تا روشن فکر احاطه ات میکنن

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه بابا باشه تو راست میگی اینجا تا یک کلمه نظرتو میگی ده تا روشن فکر احاطه ات میکنن

😊❤

یه موقع هایی اونی که به همه امید میده و دلشونو قرص میکنه ، ته دلِ خودش از همه خالی تره :)
مثلآ چیکار میکنه

مدام یه دوربین دستش از اینا فیلم میگیره با استفاده از اونا تبلیغ میکنه معنی کودک کار فقط گل فروشی نیس پس فردا بچه احساس نا امنی میکنه هر کاری بخواد بکنه میگه نکنه مامانم داره فیلم میگیره 

2728
بله میدونید یه تبلیغو چقد میگیرن حالا بواسطه کلیپاشون درآمد دارن. چی بگم هرکی نظر رو زندگی خودشو دار ...

ولی من خودمو میزارم جای اون بچه ها اصلا این سبک زندگی دوس ندارم دوس ندارم وقتی تولدم به جای اینکه از ته دل خوش بگذرونم مدام پدر مادرم حواسشون به این باشه که عکس اینستامون فراموش نشه دوس دارم نظرتو بدونم شما چی بچگیتو تصور کن دوس داری اینجوری باشی

دومی ماهور نظریه منم اونو دوست عشقه😍😍😍🌹

اره ماهور 😍
خیلی نازه 😍
😍خدا واسه پدر مادرش نگهش داره

یه موقع هایی اونی که به همه امید میده و دلشونو قرص میکنه ، ته دلِ خودش از همه خالی تره :)
2706