2737
2739

سلام خانمای گل ترو خدا جواب بدین من دو روز مونده به پریودی دو طرف تخمدان ها با کمرم درد میکنه ممکنه باردار باشم؟؟؟ ۱۴ قائدگی هم آمپول اچ سی جی زدم و نزدیکی داشتم الان دوروز مونده به پریودی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه سوال هم من دارم🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂 من ۱۵ روز دیگه پریود میشم ولی الان سینه درد پریودی دارم اولین باره اینطورم امکان داره باردار باشم البته یه پسر دارم خودم فعلا بچه نمیخواستم.ولی یه هفته پیش جلوگیری نکردیم😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑هر کی تونست جواب بده لطفا😘😘😘😘😘😘😘

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
2740
بیبی چک میترسم که دوباره منفی بشه تو نزدی؟؟؟؟

نه فعلا صبر کنم 

چون تنبلی تخمدان دارم ولی شدید نیست تحت درمانم نیستم 

۶ماهه از وقتی ورزش میکنم و وزن کم کردم پریودام بین ۲۸ و ۲۷ روزه شده اما الان ۳۴ روزه نشدم. دلم درد میکنه 

ممکنه عفونت باعث تاخیر بشه خیلی کم ترشح دارم البته معذرت میخوام بدون خارش و بو ممکنه عفونت باشه

ببخشید منم سوال بپرسم😂 عفونت باعث تاخیر میشه

اره میشه

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .