2733
2734
عنوان

شما بودین چیکار میکردین؟؟؟

614 بازدید | 29 پست

یه ساله عروسی کردم..شوهرم نه تنها یبارم بهم پول نداده یارانه ی خودمم بهم نمیده یبارم منو جایی نبرده مسافرت..یبارم برام هدیه نخریده نه روز زن نه تولد نه هیچ مناسبت دیگه...هرجامیخوام برم بهم اجازه نمیده خونه مامانم فقط هفته ای یبار...

دوسه ماهه از درد بی پولی خودموخواهرم یه مغازه کرایه کردیم خیاطی زدیم...دیگه انتظار داره خرج خونه روهم بدم خونه داریم ولی حق ندارم توش زندگی کنم باید پیش مادرش زندگی کنم...

کارتخوان یکی از دوستاشونو یه مدت بهمون قرض دادگذاشتیم تومغازه...نصف پولشوبه التماس گرفتم دادم خواهرم...من موندمو یه جیب خالی😞😞😞

دلم میسوزه که تواین مدت که تومغازه بودم کلی حرف بارم میکرد..انتظار داشت شاموانهارشم سروقت بهش بدم میگفت تو میری مغازه میگیومیخندی من اینجا باید گشنگی بکشم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببخشید این چه شوهری

بدتر ازشوهرمن 

کارت حقوقم دستش بود

تازمانی که پول میدادم زن خوب بودم

کارت رو گرفتم بدترین ادم روی زمین شدم 

وکارهاش رو شد 

ودرحال جداییم

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
2738

همینکه کوچیک ترین چیز برای خودت بخری یا برای خونه یا برای اون، مهر بیچارگی و زدی ب پیشونی خودت.

مرغتو به پا کن باشگاهی جایی شرو کن. اینجوری نمیشه زندگی کرد.مگ ببخشید حمال گرفته؟ از اولم اشتباه خودت بوده رو بهش دادی و اینکه اشتباه کردی رفتی خونه ننش میمونی.

وقتی یبار بری خونه مامانت دوسه روز بمونی بگی عشقم میکشه بیشتر بمونم میفهمه دنیا دست کیه. 

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون

از خدا بهترینها واست ارزو دارم..ببین شاید واقعا دستش خالیه شاید داره یه جایی سرمایه گزاری میکنه.باید باهاش حرف بزنی حتما یه دلیلی داره.اخه مرد نباید اینقدر نسبت به خانومش بی احترامی کنه طوری که کارت یارانه اش را بر داره.نمیدونم ولی باید باهاش حرف بزنی اخه تو اینده به مشکل اساسی میخوری تا نامزد هستی این قضیه باید حل بشه

2706