2737
2739
عنوان

ازدواج بادمرد مطلقه و بچه دار

| مشاهده متن کامل بحث + 1985 بازدید | 155 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خجالت بکش از زندگی مرده متاهل برو بیرون😒😒😒😒😒☹

مرد متاهل خودش غلط کرده اومده جلو تقصیر این چیه؟

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...
من بهش علاقه مند شدم ولی میترسم

چرا ترس شما خودت مجردی یا قبلا ازدواج کرده بودی چون طرف بچه داره برو مشاوره

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

اصلا قبولش نکن! گیریم ک باهاش ازدواج کردی فردا بچه‌هاش بزرگ شن میان پیش پدرشون، بعدا میشن بلای جونت! چون دیدم ک میگم

تروخدا دعا کنید بچم بتونه چهار دست و پا بره خیلی نگرانم 
2738

اگه راست میگه اول زنشو طلاق بده 

بعددنبال شماباش

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین

وقتی که طلاق نگرفته چه جور اومده خاستگاری،فکر نمیکنی این کارش اوج بیشعوری یه آدمه وهمین کارش دلیل محکمی برا رد کردنش هست!!! ازکجا معلوم پسفردا که باهاش ازدواج کردی نره سراغ یکی دیگه؟ایشون تو امتحان تعهد وشخصیت رد هستن وارزش فکر کردن نداره به نظرم 

پرتش کن بیرون مردک رو😡

عزیز من نمیدونستم طلاق نگرفته بعد گفت 

خب حالا ک فهمیدی میتونی بکشی خودتو بیرون 

نکه ب این فکر کنی که قبول کنم یا نه 

واقعا ب مردی و ب زنش خیانت میکنه میتونی اعتماد کنی ؟؟

دلت ب زنش بسوزه بکشششش بیرون خجالت بکش😒😒

2706