2737
2739
عنوان

نامزدم یکماهه نیست 😱😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 935 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وی خوبه من دوسش ندارم خدارو شکر واگرنه شبابیخواب میشدم الان،  من فقط اخلاقای گندش یادم میفته&n ...

اخه دلم میخواد دوست شیم

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز
2728
آره یه ماه قهر بودیم اومد بحث کردیم کوتاه اومدم فرق نکرد دیدم پرو شده منم مث خودش کل کل کردیم گم شد ...

اره شوهرمنم همش گیرمیده این دفعه دیگ پای توهین ب خانوادم وسط اومدکوتاه نیومدم خوشم میدونه چ غلطی کرده اماهمچنان پرغرور ومتکبرهستش

بعداز ازدواج دیگه سال به سال هم نمیاد سراغتون رو بگیره😶😑

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2738

مشاورت راست گفته عزت نفس داشته باش سرااغش نرو اون الان شوهر رسمیته اگه برات ارزش قائل بود باهات بد حرف نمیزد میدونم واسه ی دختر چقد سخته غرورشو بذاره زیر پا وو بخواد خودش پا پیش بذاره😓😓😓

مشاورت راست گفته عزت نفس داشته باش سرااغش نرو اون الان شوهر رسمیته اگه برات ارزش قائل بود باهات بد ح ...

ن کوتاه نمیام ولی دلم تنگ شده دل بی صاحبم

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز
چرا اینو میگی؟ بنظرت نباید شکست حتی اگه زندگیت برگرده بااین کار؟

بحث غرور من نیس من یبار سراغشو گرفتم ولی اون بد رفتاری کرد ک الا یکماهه قهریم ...چی میشه اون غرورشو بزاره کنار

عزیزم بازم ازین عکسا دا ی

عززیم بازم داری

بحث غرور من نیس من یبار سراغشو گرفتم ولی اون بد رفتاری کرد ک الا یکماهه قهریم ...چی میشه اون غرورشو ...

منم با نامزدم زیاد قهر میکنم همیشه اون پا پیش میذاشت ایندفعه لج کرد و نیومد دنبالم الان ب قدری وضع زندگیمون فجیع شده که داریم ب طلاق میکشیم...غرورم گند زده به زندگیم امشب زنگ زدم بهش گفتم بیا میخوام ببینمت میخوام غرورمو بزارم زیر پام شاید زندگیم درس شد فقط برای اون میخوام غرورمو خفه کنم نه برا بقیه چون میدونم دوسم داره

قرار بود الگو بشم درس عبرت شدم
2706