2737
2739
عنوان

شیز بز محلی برای نوزاد

91 بازدید | 8 پست

پسرم هشت ماهشه چند روز دیگه میره تو ۹ شیر خشکیه میخوام براش شیر بز بدم چون میگن نزدیک به شیر مادره 

خانما شما تجربه ای دارید 

شبا چطوری براش بدم چون باید ولرم باشه 

باید بجوشونی یه ربع بعد بزاری ولرم شه.ولی به نظرم با دکترش مشورت کن یا با آب جوشیده قاطیش کن سنگین نباشه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه شبا چطور باید بدم بیدار میشه برا شیر خوردن 

شیرجوشیده سرد رو بریز تو شیشه بزار یخچال.یه فلاسک آب داغ آماده کن وقتی بیدار شد آب داغ رو بریز رو شیر ولرم شه بده بهوره

عروس ما شیشه اونت میگرفت شیشه رو سی ثانیه میذاشت ماکروفر میاورد میداد شبا

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
شیرجوشیده سرد رو بریز تو شیشه بزار یخچال.یه فلاسک آب داغ آماده کن وقتی بیدار شد آب داغ رو بریز رو شی ...

خوب حال داشت نصف شب بره سراغ گاز‌. منم شیرخشک گاهی میدم ولی نصف شباشیرخودمو میدم 

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏
شیرجوشیده سرد رو بریز تو شیشه بزار یخچال.یه فلاسک آب داغ آماده کن وقتی بیدار شد آب داغ رو بریز رو شی ...

یعنی با آب جوشیده گرم قاطی کنم ؟؟؟ 

میتونم شبا بهش شیر خشک بدم ؟؟ روزا شیر بز

خوب حال داشت نصف شب بره سراغ گاز‌. منم شیرخشک گاهی میدم ولی نصف شباشیرخودمو میدم 

شیر میریخت تو شیشه .شیشه رو مستقیم میذاشت ماکروفر.

برا راه حل منم مه فقط باید شیشه رواز یخچال در بیاره از فلاسک آب بریزه سرش.

منم مثل شما میکردم شبا شیر خودمو میدادم روزا شیر خشک بعد یه مدت دیگه شیر خشک نخورد نمیدونم چرا

2738
یعنی با آب جوشیده گرم قاطی کنم ؟؟؟  میتونم شبا بهش شیر خشک بدم ؟؟ روزا شیر بز

آره دیگه هم سبک میشه هم گرم.

والا نمیدونم عزیزم سوال دومتو ولی فک کنم بشه.ولی به نظر من شیر بز رو یکی دو وعده بیشتر نده