2733
2739
عنوان

شوهرم اجازه نمیده

1616 بازدید | 44 پست

حدود ۷_۸ سال ازدواج کردم شوهرم اجازه نمیده با دوستام برم بیرون ، میگه فقط خونه ، یه رستوران بخوریم بریم نمیزاره ،یا گاهی اوقات فامیلا زنونه دورهم جمع میشیم دوست داریم یه شب بمونیم پیش هم فرداش بیایم نمیزاره ، همه شوهراشون میزارن و میرن من اصلا اصلا استقلال ندارم از خودم که حرف بزنم ، هرکس میگه فلان جا بریم ؟ همه موافقت میکنن من باید بیام بگم ببینم اجازه میده یا نه که معمولا هم میگه نه ، دیگه خسته شدم ، ۳۱ سالمه و واقعا از اینکه مستقل نیستم و نمیتونم تصمیم بگیرم خسته شدم ، هیچ سوءاستفاده یا بی اعتمادی هم پیش نیومده که بگم ذهنش خراب شده ، واقعا تحمل این رفتار برام سخت شده ، ولی خودش خیلی دوسم داره، بهش میگم دارم افسرده میشم هر ساعتی که از سرکار بیاد با تمام خستگیش من و می‌بره میگردونه، نسبت بهم اصلا بی تفاوت نیست ولی خودش همش میخواد پیشم باشه ، خب آدم غیر از همسر تفریحات دوستانه هم دلش میخواد 

شماها از خودتون اختیار تصمیم‌گیری دارین یا نه ؟

روز اول نباید آدم اجاره من من شوهرم گیر میداد منم بهش گیر ندادم نزاشتم بره درس شد 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قبل ازدواج باید راجع به این مسائل صحبت میکردین و شما هنوز برای ازدواج امادگی نداشتید چون هنوزم از تفریحات مجردی سیراب نشدی 

برید مشاور و قشنگ توجیه بکن با کمک مشاور 

خودت از قبل با مشاوره تنهایی صحبت کن و یه جلسه دیگه دوتایی برید

2738

من معتقدم زن برای رفت و ادم نیاز به اجازه همسر نداره حالا اطلاع بده مشکلی نداره ولی اجازه نه شما هم از اول اجازه گرفتی و عادتش دادی 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
روز اول نباید آدم اجاره من من شوهرم گیر میداد منم بهش گیر ندادم نزاشتم بره درس شد 

خب روز اول چون سنم پایین بود نمی‌فهمیدم برام مهم نبود ولی هرچی سنم می‌ره بالا این برام خیلی سخت میشه 

برو‌خداتو‌ شکر کن من حتی اجازه ندارم تو خونه م با دوستام باشم حتی به تلفنی حرف زدنمونم گیر میده بیرون رفتنم نمیزاره برم خودشم ماهی شایییید یکبار منو ببره بیرون اونم چجوری یک هفته کامل امروز و فردا میکنه اخرشم یه روز باید دعوا راه بندازم که فرداش ببرتم بیرون

2706