2733
2734
عنوان

خانواده شوهره سرو سنگین

411 بازدید | 25 پست

بچه ها من خیلی سادم ...تعریف از خود نباشه با خانواده شوهرمم خیلی خاکی رفتار میکنم ولی اونا دم ب دم مزاجن یه روز خوبن یه روز بد من خیلی حساسم بااونا خیلی محطاتانه برخورد میکنم ک ب دل نگیرن ولی اگه یه حرکته بد ازشون ببینم خیلی ناراحت میشم وغیره مستقیم سره پسرشون خالیش میکنم قضیه رو به شوهرم نمیگم ولی خشک باهاش برخورد میکنم ...شما ب جام بودین چیکار میکردین...

خواهشا راهنماییم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای رابطت با خانواده همسر حد و مرز داشته باش.احترام بذار ولی صمیمی نشو و ازشون توقعی نداشته باش و جوری رفتار کن ازت توقعی نداشته باشن

اینجوری اذیت نمیشی

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

مگه سادگی خوبه که میگی تعریف از خود نباشه🤣

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2738

مثل اینکه پدر شما یه چیزی به شوهرت بگه شوهرت سرتو خالی کنه  اصن اینکار نکن   خانواده ها جای شوهرت نمیگیرن برات اون که یه عمر میمونه برات شوهرته

خدایا دلم میخاد ببرمت بستنی فروشی دو تا آب هویج بستنی بخرم یکی به افتخار تو یکی به افتخار خودم اما نمیشه دوتا میخرم میخورم  به افتخار خودم خودت