2737
2734

تو نت انواع مختلفی داره و من نمیدونم و درست کنم

میشه کالباس نریخت بجاش گوشت مرغ ریخت؟لطفا موادی ک درست میکنین و بگین^^

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عنوان تاپیک رو خوندم ففط اومدم بگم من رژیمم دلم رفت😭😭😭😭

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

مرغ بپز ریش کن روش نمک فلفل سیاه اویشن پودر سیر بریز بزا کنار

خیارشور.فلفل دلمه.ذرت.جعفری

همه اینا رو با مرغ قاطی کن سس بزن بزا تو یخچال (یکی دو قاشقم اب مرغ غلیظ شوه بریز)

ماکارانی بپز روش اب سرد بریز بعد بهش یکم روغن بزن ک نچسبه .مواد تو بریز روش با هرچقد سس ک میخوای و لیمو

حتما بزا یکی دو ساعت تو یخچال بمونه جا بیفته

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
2738

من مال خودمو دوست ندارم اما بقیه دوست دارن 

کالباس یا مرغ .پاستا.هویچ.نخود فرنگی.قارچ.خیارشور

اما دوستام درست میکنن خیلی خوبه 

پاستا .هویچ خام رنده شده .سینه مرغ .زیتون یا نخود فرنگی

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘

من با مرغ درست می کنم توش ذرت مکزیکی کاهو خیارشورقارچسیب زمینی سرخ کرده نگینی میریزم خیلی خوب میشه

عضور تاپیک مانکن های زیبا                                     زیر گروه آبی    وزن اولیه ۷۸.۸۰۰    وزن هدف ۶۸ 

من برای خودم تقریبا فقط ماکارونی و خیارشور و سسی شامل ابلیمو ماست سس مایونز و نمک و فلفل و روغن زیتون میزنم

کالباس دوست ندارم 

نخودفرنگی هم داشته باشم میزنم 

بعضا لوبیا چیتی پخته هم میزنن

منم رژیمم  عاااااااشق سالاد ماکارونی😭😭

😩😩😩لعنت به چاقی

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

هرکه سالاد ماکارونی منو خورده گفته از حالا اگه کاهو نداشته باشیم درست نمی کنیم انقدر کاهو خوشمزه میکنه

عضور تاپیک مانکن های زیبا                                     زیر گروه آبی    وزن اولیه ۷۸.۸۰۰    وزن هدف ۶۸ 
2706