2737
2739

من واقعااا یساللل پول جمع کردم تا ازمون ثبت نام کردم

کار خیلی سختی بود برام حتی بابتش تو کارگاه بابام کار کردم

حتی ویزیتوری کردم

الان یکی از فامیلامون میگه صبح ازمون فایلا رو بفرست

میدونم فایل ها به هر حال پخش میشن ولی همون صبح پخش نمیشن معمولا یه ازمون عقب پخش میشن

و قطعا هم هزاران سوال درسی میپرسه ازم😐که من حوصلم نمیشه و همین خانم وقتی من کل جوابای امتحان زیستمو براش دیر فرستادم(بیست و چهار ساعت بابتش نخوابیده بودم) بهم گفت پز میدی و هنوز گوهی نشدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه 

خیلی ها ازم میخان طراحی براشون مجانی انجام بدم یا خیلی زیر قیمت اصن قبول نمیکنم 

چون یه روزایی هم کار کردم و هم درس خوندم پدرم در اومد الان چرا باید مجانی کار کنم ؟! 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 

فقط بخاطر همون حرفش که اخر گفتی  دیگه باهاش حرفم نمی زدم 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2738

طرز صحبت کردن فامیلتون خیلیی ناپسند و زشت و دور از ادبه

ولی در مورد بخشیدن ،آره من خودم برای کنکور خیلیییی کتابهای تست مخصوصا قلم چی خریدم.بعد خیلیییی تمیز نگهشون داشته بودم.همه رو رایگان بخشیدم

بزند شنبه بیایی و دل جمعه بسوزد آقا.(یا مهدی عج)

برای هر کسی نه.فقط برای اعضای خانواده و دوستای خیلی خیلی صمیمیم

یا کسی که بدونم بضاعت مالی نداره

ولی بقیه خودشون یاد بگیرن گلیمشون رو از اب بیرون بکشن

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

اگه بیشعور و ناشکر باشه و حالت دستوری بگه عمرا.جوابشم نمیدم که بخوام دلیل بیارم‌.

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2706