2737
2734

دارم بچم شیرمیدم دوماهشه باگریه مینویسم 

خیلی از زندگی خستم از همه همه از پدرومادرم شوهر خیانت کارم از خدا که هرچقدالتماسش کردم زندگیم درست کن و نشنید از همه خسته ام

دوتاپسردارم یکیش سه ساله یکی هم دوماهه چندروز پیش توگوشی شوهرم عکس یه زنه رو دیدم اولین بارش نیست خیانت میکنه قبلا درحد چت دیدم ازش اما الان عکس دیدم داغون تر شدم زندگیم جهنم شده چندروز همش دعوا داریم میگم چرا مث حیون فقط شهوتت برات مهمه نمیگی زنم شیرمیده مث ادم رفتارکنم میگه تو چرامیری سرگوشیم

نمیخام طلاق بگیرم خانوادم توان حمایت کردنمو ندارن پول ندارم که جدا بشم بگید چطور کناربیام با بدبختیام 

هرچقددوس دارید سرزنشم کنید که ترسوام که ازاینکه پدرومادرم بفهمن و غصه بخورن تا بحال هیچی از کارای شوهرم بهشون نگفتم

درمونده شدم میگم منم بشینم مث خودش باپسرا چت کنم میگم بزارم و برم یه شهر دیگه بدون بچه هام بدون اینکه ب کسی بگ کجا میرم فک کنم دیونه شدم افسردگی بعدزایمانم دارم دیگه بددتر شه حالم

باید با یه مشاور خووب صحبت کنی بهت میگه چیکار کنی و چطور طلاق بگیری 

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا شرایطتت سخت . یه مدت به شوهرت بع جشم هم خونه نگاه کن ورو روحیه خودت کار کن . فقط به زندگی خوب با این مرد فک‌نکن چون محال با مر خیانت کار بشه ارامش داشت به فکر پیشرفت وترقی خودت باش فعلا

2731

قربون دلت 

خدا شوهرت رو به راه راست هدایت کنه 

بچه هات چه گناهی دارن 

یه لحطه فقط فکر کن پدرشون ادم نیست از مادر حداقل محروم نباشن 

خواهرجان چه میشه کرد 

شوهرتو خر کن . بزار فکر کنه دوسش داری بعد کم کم زندگیتو اروم کن . بچه ها بزرگتر بشن دنبال راه درآمد باش 

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1289595&PageNumber=7
 واقعا شرایطتت سخت . یه مدت به شوهرت بع جشم هم خونه نگاه کن ورو روحیه خودت کار کن . فقط به زند ...

بهش گفتم که دیگه توخواب ببینی دستت بخوره بهم

نه خیانتاش ترک نمیکنه میدونم ترک عادت مرضه فقط دارم میسوزم و میسازم اما نمیتونم عادت کنم هربار که میفهمم داغونتر میشم و خودم الکی به هر راهی میزنم که میدونم نتیجه ای نذاره 

بچت که بزرگترشد برو یه هنر یادبگیر خیاطی یاارایشگری مستقل شو دستت توجیبت باشه پول پس انداز کن براخودت. بخودت برس بچه هارو بزار پیشش حداقل هفته ای یکی دوروز برو بادوست ورفیقی خاهری کسی گردش وتفریح همه چیتو پای شوهر وبچه نزار.بچه اوردی که اوردی خودتو ول نکن باشگاه برو..

من رای میدم ، رای درست به عشققاسم سلیمانی
2738
قربون دلت  خدا شوهرت رو به راه راست هدایت کنه  بچه هات چه گناهی دارن  یه لحطه ف ...

بهم میگه توهیچ هنری نداری نذاشت درسم تموم کنم دوسال بیشتر نخوندم کلازندگیم خراب کرد اگه خونده بودم میتونستم تو این استخدامیا شرکت کنم

هرچقد میگفتم میخام گواهی نامه بگیرم میگفت نمیخاد براچیه ولی خودش هرکارمیخادبکنه 

بخدا هم قیافم هم اندامم باوجوددوبچه خوبه اما کثافت دنبال سگای هرزه اس

بچت که بزرگترشد برو یه هنر یادبگیر خیاطی یاارایشگری مستقل شو دستت توجیبت باشه پول پس انداز کن براخود ...

قصدم این بود که همون یه پسر داشته باشم اما نمیدونم چرا خدا یکی دیگه رو به خاست خودش گذاشت تودامنم جلوگیری داشتم اما باردار شدم رفته بودم خیاطی یادبگیرم باردارشدم نصفه موند نه باشگاه میرم نه گردش همیشه غذا ولباساش اماده اس اما نامرد اینا رو ندید

ببین عزیز 

فک نکن اگه ازدواجت سنتی نبود بهتر میبود 

هیچ فرقی نمیکنه 

توی هر دو مدل ازدواج چه سنتی چه دوستی وعاشقانه احتمال خیانت هست 

برای مرد تنوع طلب و بیمار و خیانت کار فرقی نمیکنه چجوری ازدواج کرده باشه 

بهرحال بخاطر این دوتا طفل معصوم جدایی سخته هم برای خودت هم بچه ها 

از طرفی باید تلاش کنی توی جو متشنج بزرگ.نشن

سعی کن انشالله یه حرفه ای یاد بگیری و کمی مستقل بشی 

بهرحال زن مستقل بهتره مخصوصا کسانی مثل شما که شوهرشون اینطوریه 

اگه می بینی شوهرت دست از کاراش بر نمیداره  از این ببعد اندازه ی لیاقتش بهش احترام بزار که دلت نسوزه  و سعی کن به خودت و بچه هات برسی تا هم روحیه بگیری و هم پول زیادی توی دست و پاش نباشه برای خرجهای اونجوری ...

اینم بدون حداقل  ۴۰   ۵۰  درصد مردها اینجوری هستن ولی ساده ترها  لو  میرن 

پس فک نکن از این جدا بشی  تو ازدواج بعدی حتما این.مورد رو نمی بینی 

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
ببین عزیز  فک نکن اگه ازدواجت سنتی نبود بهتر میبود  هیچ فرقی نمیکنه  توی هر دو مدل ...

ازاین میسوزم که همیشه پاک بودم و شرم وحیا حالیم بود اما نمیدونم کجا اشتباکردم که خدا این جونور انداخت تو زندگیم 

اره باید مستقل بشم باید پول دربیارم باید مث یه اشغال باش رفتارکنم راسته میگن زن که خرج نداره ارج نداره همیشه دلم براش میسوخت که چقد جون میکنه گار میکنه یکم کمکش باشم پول پس اندازبشه اما نامرد قدر ندونست 

قصدم این بود که همون یه پسر داشته باشم اما نمیدونم چرا خدا یکی دیگه رو به خاست خودش گذاشت تودامنم جل ...

اشکال نداره خداحفظ کنه بچه هاتو برات ولی حتمابزرگترکه شد برو دنبال خیاطی هنوز سنی نداری تو.زیادم بهش اهمیت نده بخودت برس گاهی غذادرست نکن اومد بگو بچه همه وقتمو گرفت نرسیدم بروازبیرون بگیر.نیازی نیست باوجوددوتابچه همیشه اقا غذاش اماده باشه ولباسش اتو کشیده اخه اینجورمردا قدرنمیدونن. ازاون طرفم سعی کن ایناروباخوبی بگی بهش نه بادعوا یه مدت بهش کاری نداشته باش خرش کن مستقل که شدی یه فکر اساسی بردار

من رای میدم ، رای درست به عشققاسم سلیمانی
اشکال نداره خداحفظ کنه بچه هاتو برات ولی حتمابزرگترکه شد برو دنبال خیاطی هنوز سنی نداری تو.زیادم بهش ...

خرج میکنه برامون هرچی بگیم اماده میکنهاخلاقش خوبه دست بزن نداره همیشه تو رابطه باهام ازم تعریف میکرد حتی ۹ماه بارداری رابطه رو قطع نکردم میدونستم ممکنه بره سمت خیانت کوتاهی نکردم براش اما این دوماه باز نتونست خودش نگه داره

2706