2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی و افتادگی رحم

396 بازدید | 9 پست

سلام دوستان مادر من پنج تا زایمان طبیعی انجام داده بعد از زایمان سومش انگار رحمش پایین اومده.الان میگه چند وقتیه حس میکنم یه چیزی مانند توپ کوچیک لای پام هست  دکتر رفته گفته با  یه چیزایی مثل حلقه یا جراحی میشه درست بشه.مامانم میگه از جراحی میترسم. کسی میدونه حلقه چیه؟

خدایا به امید تو

فایده نداره باز اگر کار سنگین بکنه برمیگرده به حال اول.مگر اینکه دیگه خودشو به کار سنگین نده

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افتادگی رحم و افتادگی مثانه یکیه‌؟😟

من مادرشوهرم عمل افتادگی مثانه انجام داد بخاطر زایمان های طبیعی و سقط های زیادی ک داشت.

۴۰ روز که کامل گذشت حالش خوب شد ی جورایی هم بنده خدا همش تنها بود اون مدت. 

الانم ۳ سال میگذره و الحمدالله حالش خیلی خوبه و از عملش راضیه. مادر شما که ۵ شکم طبیعی اورده نباید از ی عمل بترسه

بلاخره این دوره درمان هم میگذره

مهم سلامتیه

و خدایی ڪہ همین نزدیکیست ... میزند لبخندی بہ تمام گره هایی ڪہ تصور دارم همگی ڪور شدند 💚
2731
افتادگی رحم و افتادگی مثانه یکیه‌؟😟 من مادرشوهرم عمل افتادگی مثانه انجام داد بخاطر زایمان های ط ...

نمیدونم الان از دکتر اومده میگم مثانه بوده یا رحم میگه نمیدونم دکتر ازش تست گرفته معاینه کرده برای چی به نظرت؟

خدایا به امید تو
2738
دستت درد نکنه شما خودت اطلاع داری از این روش یا دیدی کسی رو؟

ن عزیزم

دفعه آینده بهتره با مادرتون برید مطب  همه چیو بپرسید خیالتون راحت باشه گلم

و خدایی ڪہ همین نزدیکیست ... میزند لبخندی بہ تمام گره هایی ڪہ تصور دارم همگی ڪور شدند 💚