2733
2734
عنوان

وباز هم دوباره شااااااااام😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1322 بازدید | 124 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

طرز تهیع

مرغ رو سرخ می کنی،پیازو ریز خرد می کنی سرخ می کنی رب انار ورب نارنج میریزی فلفل و نمک وزردچوبه رو اضافه می کنی وکمی تفت میدی بعد مرغارو به سس اضافه می کنی بعدم آب میریزی وزیرش وکم می کنی تاقشنگ بپزه

من از قبل رژیم گرفتم دیگه اومدم همراه خوشگلا چالشم شرکت کنم میترسم کم بیارم وسطش گشنمهههههههه😂

😂😂😂😂😂😂😑😑😑😑

همه با هم پیش به سوی لاغری😂😂😂حالا من شش ماه پیش دنبال چیزی بودم چاقشم ،اونم از شانس این قرنطینه کاری کرد خود به خود ۹ کیلو تِر خورد به وزنم

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
چه مامان با حوصله و با سلیقه ای😍وقتی شوهرم نیست من و دخترم با قابلمه غذا میخوریم😂

عزیزم  من شوهرم امروز قرار بود با دوستش بعد کار بیاد خونه ناهار زنگ زد گفت ناهار ما بیرون میخوریم برای اولین بار شوهرم نبود خونه ناهار ..دیگه پسرم گفت تزیین کن مامان عکس بفرستیم واسه بابا دلش آب کنیم بیچاره بیرون شیشلیک خورده بود حالش بد شده بوده ..دلم براش سوخت 

خدایا زندگیم را می‌سپارم ب دست های مهربان تو 
ناهار امروز من پسرم

نوش جان عزیزم اون نوشابه رو کاشکی نخورید 

برای سلامتی خودت وپسرت بده 

ببخشید 😉

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎

من مرغ و گذاشتم تو مواد اکبر جوجه درست میکنم با ته چین زعفرانی  اسی جون سوپ بزار واسه خودت یا عدسی اگه رژیم هستی میتونی هم مرغ درست کنی خودت خالی بخوری واسه شوهرت برنج بزار

همش شام چی کنم ناهار چیکنم.کسی هم دعوت نمیکنه😥

والا بخدا من کرونا ندارم نمیدونم چراکسی دعوتم نمیکنه😒

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
کار خسته کننده اییه  بهتون خسته نباشید میگم 😉👌

هه،شما شام چی میخوای برای آقاییت درست کنی خوشگل خانوم😅😅😁

در تاریخ ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2706