2737
2734

سلام.وقت بخیر💚

لطفا برام کامنت بذارین،منم وقتی خوندم لایکتون میکنم

شاید یکم طول بکشه اما سعی میکنم تا آخر شب برای همه بخونم.

اگر بیشتر از ۵۰‌ نفرم بشه،بازم حتما حتما میخونم براتون(حتی برای کسایی که میگین و تگ میکنین)،امیدوارم که حاجت روا بشین.

دوستای دیگه هم میتونن برای حاجت روایی عزیزایی که کامنت میذارن صلوات بفرستن که گره ای ،هر چند کوچیک،از مشکلاتمون باز بشه.

دوست داشتین اسمتون و نیتتون رو بنویسین

یا حق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 

منم برات خوندم 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2731

من واقعا نیاز دارم.یه حاجت بزرگ.دارم

خداجونم شکرت که هستی ...که میبینی که مستجاب میکنی دعای بندگانی که جز تو کسی رو ندارن.خدایا خودت گره های زندگیمونو بازکن 🙏من به امید اون روزی زنده ام که توی حیاط خونم لباسارو پهن کنم.اونگوشه قابلمه ی ربم بجوشه اون طرف پسرم و شوهرم تو ایوون نشسته باشن .به گلای باغچه آب بدم و برم یه چای دبش با آقایی بخورم....اون روز که از مادرشورم جدا شده باشیم عید منه.که هر موقع خواستیم بتونیم بریم خرید .بریم گردش .بریم خونه مادرم اونا بیان خونه ما😍 مسافرت بریم با دل خوش و پسرمون و خانوادم....میدونم اون روزا نزدیکه خداجون.چون تورو دارم😊 من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد...
2738

صلوات برای حاجت دلت 🌹 

لطفا برای مادر شدن @الناخانووووووم   @مامان_آینده_هستم   @sar_be_hava   @ملکه__یخی    @عشقم_محمد  

اسم خودم سمانه 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

خیرببینی💖

🌻🍃اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕

برای ازدواج دوستم ارزو 

خیلییییی دعا کنید

شب نامزدی مراسمشو بهم زدن 

خیلییی افسرده ست

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅