2733
2739
عنوان

اگ تا حالا نمیدونید نی نی سایت چیه.. بیاین بهتون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 766 بازدید | 70 پست

نی نی سایت تصورم از ازدواج وشوهر رو از مدل رمانا وفیلما به بدتریین شکل ممکن تغییر داد به چیزی که همه مردا خیانتکارن مگه خلافش ثابت شه وخیلی ترسناکه کاش همون تصورات تو فیلمم میموندم😅😅ولی در کل نمونه یکم اغراق شده جامعس اینو ولی دوست دارم که هرکی هرکاری که میتونه از دستش بربیاد برای اون یکی میکنه دعا،راهنمایی خوب،...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتیم میپرسی حقوق همسرتون چقدره میگن ۱۰ ملیون میسوزیمو میسازیم😃

وای وای اینو دیگه نگو

ار خوشگلی بعضیاشون ک دیگه نگو چقدر خوشگلننن و شوهراشون جذااااااب و خوشتیپ

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

نی نی سایت یهیکا بر ب نام بانو ارتمیس یه کابرب اسم 

گل بوته خانم و بامدااخمار رو  داره ک دلسوزانه ب بقیه کمک میکنن ک تو زندگی پیشرفت کنن 

یه کاربری داره ب اسم جوجه ک تاپیک بانوان ثروتمند رو داره ک خانمها رو تشویق میکنه واسه خودشون پس انداز کنن 

یه کاربری ب اسم البالو داره ک باحوصله ب سوالهای ارایشی بقیه جواب میده ک کمتر هزینه کنن

2731

و در ضمن توی نی نی سایت همه فکر می کنیم خودمون از این توصیفات مستثنی هستیم

برای همین هر بار یکی از این تاپیکا می زنه همه جوابا اینه: دقیقا، دقیقا، بله درسته، والا به خدا...

اونایی هم که اینکارا رو می کنن توریستن و کاربری هاشون از فضا اومده😊

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

جالبه کسایی موافقن که خودشون اونجورین 

و از نظر اونا منی ک دارم اینو ب اونا میگم خودم اینجوریم

در کل واقعیت تلخ اینکه نی نی سایتیا کسانی نیستن جز خودمون   

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
2738

اضافه کن تو نی نی سایت خانواده شوهر شلخته و بی فرهنگ و آشپزی و خانه داری افتضاح خانواده خودشون مهمونیا ۴۰ نوع غذا و دسر و... همه با فرهنگ و با پرستیژ

اکثرا هم از خاندان شوهر یکی بهشون نظر داره 

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
وای وای اینو دیگه نگو ار خوشگلی بعضیاشون ک دیگه نگو چقدر خوشگلننن و شوهراشون جذااااااب و خوشتیپ

من وقتی عکسارو میبینم میگم زشت اینجا منم فقط همه چش رنگی و خوشگل طبیعی 

اخه یکی بود تو یه تاپیکه گفت حقوق شوهرم ماهی ۴۰ ملیونه خیلی قانعیم خداروشکر😐 حالا کلی تاپیک میزنن شوهرم بهم پول نمیده اله بله بعد بحث حقوق میشه همشون بالای ۷ ملیونه حقوق شوهراشون😐😂😂

2706