2737
2739

ذخیرت چنده؟! 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
۰/۸ هست و‌اف اس اچ ۷/۳۵

مال من 4

و اف اس اچم 10

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2738
مال من 4  و اف اس اچم 10

از شما ک خوبه

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
اف اس اچ چیه ؟؟

قدرت هورمون بارداریه

از شما ک خوبه

3 سال باردار نمیشم

میشی بالاخره وقت زیاد داری عزیزم 

من اگه این ماه باردار نشم تصمیم گرفتم جدا شم 

۰/۸ هست و‌اف اس اچ ۷/۳۵

عزیزم فک کنم چن دوره داروهای تقویتی مثل کیوتن و رویال ژل و ویتامین دی مصرف کنین و طبیعی اقدام کنین بعد اگ خداینکرده نشد بهتره برین مستقیم ای یو ای یا ای وی اف،چون داروهای محرک باعث میشن بدتر ذخیره تخمدان کم شه البته اگ تنبلی ندارین ک سعی کنین اقدام طبیعی باشه ولی ذخیره ب مرور کم میشه بهتره همون ای یو ای یا ای وی اف شین و حتما قبلش باقرصای تقویتی تقویت شین ک تخمکای خوبی داشته باشین و درصد پوچی کم باشه،مخصوصن ژل رویال اصل خیلییی خوبه

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2706