2733
2739

نه

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بستگي به کسي داره که باهاش ازدواج میکني

وقتي با کسي ازدواج کني ک همش بهت بها بده صدرصد اعتماد بنفست میره بالا

ولي کسي ک مدام بزنه تو سرت باعث میشه از اونچه ک هستي هم حالت بهم بخوره

💜لطفاََ نفری یه صلوات واسه سلامتی خانواده‌م و نی نی‌م بفرستید💜                                      مرسی خوشگلا💋                                                                               از خدا ممنونم که هرچیزی رو آرزو کردم بهم بخشید🙏 خدایا شکرت                                                 ❤️ مامانِ یه توت فرنگی و یه آلبالوی تودلی🍓 🍒                                         پسرای قشــنگم👼🏻مرسی که به زندگیمون اومدین و زندگیمونو شیرین‌تر کردین...😍👶🏻
2738
پایین اومده اروم شدی؟

اعتماد بنفسم برااین پایین اومده ک خونواده ی شوهرم هرچی گفتن بخاطر اینکه دلشونو نشکنم و احترام بزارم گفتم چشم از خوشیام زدم قرار بود اول ازدواج برم خونه خودم ولی الان پنج ساله باهاشون زندگی میکنگ از بس خوبی کردم خوبیو وظیفم دونستنو الانم هرکاری میکنم نمیتونم جواب بدم .

اروم شدم یعنی دیگ اون دختر شاد قبلی نیستم