2733
2734
عنوان

خانم هایی که عقد هستین بیاین

328 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها.دوستان من توی دوران عقد هستم و چندین ماهه که مشکلات زیادی با خانواده همسرم و اونها متقابلا پیدا کردیم.متاسفانه دوست زیادی ندارم و حتی همکارامم اکثرا مجرد هستن و روم نمیشه ازشون کمک بخوام یا مثلا رازهامو بهشون بگم چون خیلی خصوصی هستن.دلم میخواد چند تا خانم که شرایطشون مثل منه باهام دوست بشن،حرف بزنیم،تبادل نظر کنیم و بهم کمک کنن که تو شرایط خاص چیکار کنیم بهتره.حتی اگه شد گاهی با هم بریم بیرون و اوقاتی رو برای خودمون بگذرونیم.من از اول بچگی تنها بودم و هیچ دوستی نداشتم؛اما الان همسرم همش سرکوفت میزنه که تو هیچ کسی رو نداری که حتی باهاش دردو دل کنی.خواهرم هم وقتش کمه نمیتونه به حرفای من گوش بده.تروخدا اگه گروهی چیزی میشناسید یا افرادی مثل من هستن خودشونو معرفی کنن.

من

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من

خب موافقین یه گروهی چیزی تو تلگرام بزنیم با هم حرف بزنیم؟من از تهرانم.باور کنین خیلی مشکلات دارم که به کمک دخترای هم سن و هم شرایط خودم احتیاج دارم.نمیدونم چکار کنم؛مامانمم همش به خودش و خواهرم که ۱۰ سال پیش عروسی کرده نگاه میکنه

منم همینطور.ای کاش نمیکردیم نه؟؟؟من خیلی پشیمونم.حالم از خودم بهم میخوره

منم خیلی ترسیدم نه چرا حالت بهم بخوره پس چرا ازدواج کردیم ولی گاهی اوقات میگم اگه خدانکرده خدانکرده جداشیم یافت کنه چی

منم خیلی ترسیدم نه چرا حالت بهم بخوره پس چرا ازدواج کردیم ولی گاهی اوقات میگم اگه خدانکرده خدانکرده ...

خب همین دیگه.اشتباه کردیم طرف فکر کرده هولیم.چون زود وا دادیم.ای کاش اینطوری نمیشد.الان ارزشمون رو از دست دادیم

2738
خب همین دیگه.اشتباه کردیم طرف فکر کرده هولیم.چون زود وا دادیم.ای کاش اینطوری نمیشد.الان ارزشمون رو ا ...

این حرفو نزن، اینطوری فکر نکن، رو همسرتم تاثیر داره

اگه از انتخابت مطمئن نبودی که عقد نمیکردی. وقتی عقد کردی هم طرف شوهرته

هر چند بذاری بعد عروسی بهتره... ولی خب اتفاقیه که افتاده... منفی نگر نباش

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉
خب همین دیگه.اشتباه کردیم طرف فکر کرده هولیم.چون زود وا دادیم.ای کاش اینطوری نمیشد.الان ارزشمون رو ا ...

هول چیه خودشونم اونوقت هولن ما الان چهارماهه عقدیم با وضع کرونا بنظرمیاید یه ساله دیگم عقد باشیم خیلی سخته اینقدر تحمل