2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعضی زردیا ربطی به تغذیه نداره

ناسازگاری گروه خونی هم باعث میشه بچه زردی بگیره

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

عزیزم تا میتونی غذاهای چرب و فست فود نخور. غذاهای سالم مثل میوه و سبزیجات فرااااوووون بخور. گرمی رو خیلیییی کم کن مثلا روزی دو تا خرما. و دیگه قند و شکر نخور. هر چی که برای کبد خودت خوبه باعث میشه زردی نگیره کوچولوت

خنکی جات زیاد بخور ماه اخر

کاسنی

عناب

خاکشیر

کدو سبز

گرمی نخور

فقط روزی چهار پنج تا خرما بخور حتما 

من اینکار کردم زردی نداشت

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
2738
از الان ک اخرای ۷ ماهم باید رعایت کنم یا تو ماه اخر؟؟

نه من سر بچم از ماه ۷ شروع کردم و خدا رو شکر زردی نگرفت وقتی دنیا اومد دکتر گفت چون گروه خونیش ب هست احتمال اینکه زدری خطرناکی بگیره بالا هست ولی خدا رو شکر اصلا  زردی نگرفت