2737
2734

نمیدونم چراترس افتاده به جونم بااینکه اصلاترسونیستم

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجا میخوایی عمل کنی

شهرستان

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
2728

باید چند روز قبلش اب هویج و اب کرفس میخوردی

که کبود نشی😂

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

توی کرونا خوب جرعت دارین خدایی، نترس اصلا چیز خاصی نیست صدات میزنن میری میخوابی سر یه تخت بعد یه چی تزریق میکنن بهت بیهوش میشی بعدم بهوش میای، دو سه روز اول که مش توی دماغته اذیت میشی 

2738
نرماله منم ترس داشتم.ولی اصلااااا درد نداره.هیچی متوجه نمیشی

بعد ک بهوش بیایم درد نداره هیچی

تیکر رسیدن ب ارزومه🙄میشه برا مشکلاتم دعا کنی اگ دلت خواست یک صلوات مهمونم کن❤️وپس از هر سختی اسانی است😍😍خداجونم خودت وعده دادی شاهدی چقدر درد کشیدم سختی کشیدم پس ارامش و راحتی رو هم تو سرنوشتم بزار من با تمام وجودم منتظرشم ممنونم ازت😊❤️
توی کرونا خوب جرعت دارین خدایی، نترس اصلا چیز خاصی نیست صدات میزنن میری میخوابی سر یه تخت بعد یه چی ...

ازبی هوشی میترسم

نرماله منم ترس داشتم.ولی اصلااااا درد نداره.هیچی متوجه نمیشی

ازبی هوشی میترسم

😝😝😝😝😝

هههههه

😝😝😝😝😝

ینی خودت عمل نکردی!؟ 

تیکر رسیدن ب ارزومه🙄میشه برا مشکلاتم دعا کنی اگ دلت خواست یک صلوات مهمونم کن❤️وپس از هر سختی اسانی است😍😍خداجونم خودت وعده دادی شاهدی چقدر درد کشیدم سختی کشیدم پس ارامش و راحتی رو هم تو سرنوشتم بزار من با تمام وجودم منتظرشم ممنونم ازت😊❤️
2706