2737
2739

اره دیگه مجاز نشی ک کلا نمبتونی فرهنگیان رو انتخاب کنی

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

چ فیشی😶

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سازمان سنجش هست باید خریداری کنید

برا چی هس

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
مگه فیش میخاد

منم الا شنیدم 

2738
من امروز با مشاور حرف زدم چرا چیزی نگفت

اصن چیزی در موردش نمیدونم سایتم چیزی ننوشته

میشه یکم توضیح بدین 

گیج شدم

میشه یکم توضیح بدین  گیج شدم

✅ فوری | لینک اعلام علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان در سایت سنجش فعال شد

↖️ لینک زیر 👇

https://epay.sanjesh.org/payment/Customer.aspx?id=jICH6KpkmIw=

✅ خرید سریال علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان برای داوطلبانی که آزمون عملی تربیت بدنی را گذرانده اند ضروری است (حتی برای آن ها که تراز کمتر از ۶۵۰۰دارند - این استثنا صرفا برای آموزش تربیت بدنی است)

🟢 همچنین برای کلیه داوطلبان دانشگاه فرهنگیان که مشتاق انتخاب کد رشته های دانشگاه فرهنگیان هستند نیز خرید سریال علاقه مندی ضروری است
➖➖➖➖➖➖➖➖
💯 کانال تخصصی آموزش و پرورش، دانشجویان و داوطلبان کنکور ٩٩ دانشگاه فرهنگیان کشور

2706