2737
2734
عنوان

دی ماهی ها بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم درون گرام دوس ندارم این خصوصیتموهمه. میگن مغروری درصورتی که مغرورنیستم توجمع شلوغ نمیتونم راحت ح ...

وای اره منم 

کلا اروم و کم حرفم 

تو جمع که دیگه هیچی ☹️☹️☹️

بجز جمع دوستام پیش دوستام تو مدرسه شلوغ بودم

همیشه معلما میگفتن تنهایی خودش خوبه ولی با دوستاش که جفت میشه شلوغ میشه 😂

اعتماد به هم مثل یه برچسبه.وقتی که از  جاش کنده شد! ممکنه دوباره بچسبه اما هرگز به محکمی اولین بار که از اون استفاده کردی نخواهد بود ...
ینی پول دوستی و سخت خرج میکنی؟؟؟ یا اهل پس اندازی؟؟ 

من دی ماهی نیستم عزیزم اما چند تا دی ماهی داریم که اینطور هستن. دنبال جنس به صرفه هستن البته همه همینطورن اما توی دی ماهی ها این خاصیت بیشتر خودنمایی میکنه. اهل پول جمع کردن و زمین و خونه خریدن هستن مثلا ترجیح میدن از سفر رفتن و تفریح بزنن پولش رو ملک بخرن. و اینکه وسیله های خونه باید از بهترین جنس باشه که جلوی دیگران کم نیارن این براشون مهمه. در  کل مادیات نقش  مهمی توی زندگیشون داره 

2731
من دی ماهی نیستم عزیزم اما چند تا دی ماهی داریم که اینطور هستن. دنبال جنس به صرفه هستن البته همه همی ...

خخخ اره منم دوس دارم همیشه بهترینارو بخرم که تو چشم باشه 😂😂😂😂ولی اهل پس انداز نیستم متاسفانه 

همشو خرج میکنم

اعتماد به هم مثل یه برچسبه.وقتی که از  جاش کنده شد! ممکنه دوباره بچسبه اما هرگز به محکمی اولین بار که از اون استفاده کردی نخواهد بود ...
منم تو جمع ساکتم. ارومم 😭☹️ واین موضوع رو مخمه  شوهرم خردادیه خیلی شلوغه مجلس گرم کنه ازارم ...

منو شوهرم هم اینجوری هستیم .من مرداد ماهی هستم خیلی شلوغ اما شوهرم دی ماهی خیلی اروم هستش و کم حرف و یکم سرد 

2738

آده😄ولی سرد نیستم خیلی احساساتیم

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
2706