2737
2734

۱۹ روزه زایمان کردم شوهرم اصلا بهم اهمیت نمیده جاشو جدا کرده از تو دوران بارداری جدا کرد میترسید بزنه به شکمم چون بدخوابه الانم میگه بچه بیدارم میکنه هیچ رابطه احساسی بینمون نیست هی بهونم میگیره اذیتمم میکنه بچم بدخوابو بغلی شده همینطوری کلافه هستم شوهرمم جای درک کردن تو مخمه باهام لج میکنه ازم ایراد میگیره بهم اهمیت نمیده دلم گرفته دلم محبتو توجه میخواد😢 خیلی احساس تنهایی میکنم دلم واسه دوران مجردیم تنگ شده شادو ازادو بی دغدغه بودم از طرفیم پسرم زندگیمه حس میکنم این حسام نا شکریه عذاب وجدان میگیرم

پسرم دنیامه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باهاش حرف بزن همسن حرفارو بگو یا پیام بده همینارو بهش

خدایاازت تمنا دارم ب خواهر منم نینی بدی خیلی چشم براهه سخته تو ازخواهرت کوچکتری و بچه دومتو داری اونوقت خواهرت هرماه ازین ک باز مامان نشده بغض میکنه.اون لحظه ای که خواهرم بچه مو بغل میکنه وبوسش میکنه اون لحظه ای که خواهرم شبا پا ب پام بیداره بچه مو نگه داره ومن میگم خدا بخودت بده انشاالله دلم میخواد نباشم اون لحظه رو نشده ی شب بدون گریه ب بچه م شیربدم نشده بدون بغض ب یچه م نگاه کنم خدایا ب خواهرمن وهمه منتظرا نینی بده
2728

کاملا طبیعیه حس حالت.من تا دوماه افسردگی گرفتم بعدش خوب شدم.ب شوهرت بگو محبت توجه میخای بگو بیا جفتم بخاب.وخداروشکر کن واس فرشته کوچولوت.میگزره اینا گلم.

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
2738

مشکل شما با شوهرتون یه طرف

احتمال افسردگی پس از زایمان هم یه طرف دیگه

میخوام بگم مشکلتون دوتاست

پس باید تلاشتون برای بهتر شدن اوضاع بیشتر باشه

واقعا هم سخته

اما بدونید شدنیه

مهم ترین کاری هم که باید بکنید اینه که به فکرخودتون باشید و نا امید نشید

هیچ کس به اندازه ی خودتون نمیتونه کمکتون کنه

الهی عزیزم 

میفهمم حالتو 

امشب شوهرت جاشو‌ میخواست بندازه برو بهش بهش بگو من دلم میخواد باهات حرف بزنم مثل قدیما پیش هم بخوابیم من نیاز دارم به توجه تو گاهی باید به آقایون بگی وگرنه واقعا متوجه نمیشن این چیزا رو نمیتونی حرف بزنی نامه بنویس بزار تو جیبش.امدوارم حال دلت خوب باشه و زندگیت سر شار از عشق بشه دوباره🌹⁦❤️⁩

عزیزم میفهممت باهاش صحبت کن وبهش بگو ازش انتظار محبت وتوجه داری واینکه خودتم سعی کن بزورم ک شده خودتو شاد نشون بدی واسه خودت اهنگ بزار برقص ارایش کن لاک بزن باکوچولوت عکس بگیر ووقت بگزرون کتاب های روانشناسی بخون  سعی کن یسری چیزای دونفره تدارک ببینی واسه خودت وهمسرت مثلا بازی کنین یافیلم ببینین باهم

عزیزم همینا را خیلی ساده به همسرت بگو

بایدباهاش صحبت کنی وبهش بگی که الان به محبتش خیلی احتیاج داری

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.
2706