2737
2739
عنوان

کلاهبرداری پول

105 بازدید | 8 پست

بچه ها واسم یه پیامک اومده که برای دریافت کارت خود تماس بگیرید بعد زنگ زدیم گفتن که نمیدونم ی بن که شما در اومدین باید ۴۵۰ تومن ب ی شماره کارتی که میدیم کارت به کارت کنید یا واستون ماشین در میاد یا لباسشویی یا قابلمه قط کردم به نظرتون واقعیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کار درستی کردی کلاهبرداری بود

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                
2738

نفرس اولا ک کلاهبرداریه بعدم اینکه ممکنه حسابت هک شه

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊