2733
2739

شوهرمن خردادیه تموم مشخصات خرداد ماهی هارو داره... 

رفیق باز 

زبون باز 

اهل خیانت 

حتی نوشته به رابطه جنسی زنش دائم خوشش نمیاد نوشته دنبال رابطه های جدیده 

اعتماد به هم مثل یه برچسبه.وقتی که از  جاش کنده شد! ممکنه دوباره بچسبه اما هرگز به محکمی اولین بار که از اون استفاده کردی نخواهد بود ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاش قبل ازدواجم مشخصاتشو میخوندم.. و باور میکردم

یادمه یه بار سر سری خوندم ولی گفتم الکیه 

ولی انگار واقعیه 😭

اعتماد به هم مثل یه برچسبه.وقتی که از  جاش کنده شد! ممکنه دوباره بچسبه اما هرگز به محکمی اولین بار که از اون استفاده کردی نخواهد بود ...

من خودم خردادی وفادار

شوهرم مرداد اهل خیانت شدید

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
2740

برعکس 

با احساس

خیلی هم وفادار

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

داداش وشوهرخواهرمن خردادی هستن..اصلن اهل رفیق بازی نیستن..اصلللن زبون باز نیستن..تاحالام ک خداروشکر خیانتی نبوده واصلا اخلاقاشون شبیه همدیگه نیست

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊