2733
2734
عنوان

شوهر شما واکنشش چیه؟🤨🤨🤨🤨🤨🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 3001 بازدید | 200 پست
به نظر من حتی اگه زنه کمم  گذاشته باشه اون مرد چجوری دلش میاد کنار ی زن دیگه ای بخوابه؟او ...

یچیزی تو مردا هست وقتی حس شهوت میزنه بالا الاغ ماده ام باشه براش فرق نداره ب هیچی فکر نمیکنه فقط کارشو میکنه

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من اعصابش خیلی خرد میشه میگه دنیا گرده مرد که بره سراغ زن دیگه مردای دیگه خم‌میان سراغ زنش 

چندتا از دوستاشم میپریدن الان گرفته زیر پروبال خودش کع نذاره برن سراغ این کارا

به نظر من حتی اگه زنه کمم  گذاشته باشه اون مرد چجوری دلش میاد کنار ی زن دیگه ای بخوابه؟او ...

😔😔😔کسی که خیانت میکنه علاقه داشته به این کار اون لحظه به زنش یا شوهرش فکر نمیکنه 🥺🥺

کاربریم دونفره اس  
2728
ما خانوادگی از اینجور کثافتکاریا خوشمون نمیاد همسرم پسرعموم هست کلا خانواده ی مذهبی و معتقدی هست ...

چقدرشماخوبین.... بعضیا ازهمین صیغه چه سواستفاده هاکه نمیکنن😑😑😑😑

2738

توصیه ام اینه ک تو نی نی سایت نخون ای خیانتارو گلم.من نمیدونم خودمون چیزای بد رو جذب خودمون میکنیم چکاریه اخه چرا ذهنش رو میبری طرف خیانت.بشین بهش بگو شوهر دوستم عاشق دوستمه اینکارو میکنع واسش بزار چیزای خوب تو زهنش بره.اخه چکاریه این کارغلط

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
جر میدم ولی بازم سری بعد همینه حرفاش

بگو اره برا زنم از نظر من اشکالی نداره وقتی یه مرد خیانت کنه یعنی مجوز خیانت زنشم صادر کرده.اینو واقعنی نمیگماااا ولی اینجور بگو بترسه جراتشم نکنه 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
یچیزی تو مردا هست وقتی حس شهوت میزنه بالا الاغ ماده ام باشه براش فرق نداره ب هیچی فکر نمیکنه فقط کار ...

نمیدونم والا.....ولی خداروشکر ما تو فامیلمون از این چیزا نداریم خداروشکر.....من اصلا در مورد شوهرم این فکرو نمیکنم....اینکه خیانت کنه بهم.... هر کس خیانت میکنه بره زیر تریلی ایشالله....

اوهوم فکر خوبیه.. یا چند بار با زانو بزنی وسط پاش ک دگ تا عمر داره هوس خیانت نکنه

والا اگه دم ودستگا نداشته باشن دیگه میخوان چه غلطی بکنن

اسفندی که باشی میشی ته تغاری خدا   خدایا دل ته تغاریت رو نشکن به آرزوش برسون .
من نمی گم اکثرا شوهرم حرفش و وسط میکشه.....میگه فلانی به زنش خیانت میکنه 

اوه من بودم بش میگفتم رابطتو قطع کن که اگه همچین فکری یوقتی به سرت بزنه فکر بخشیدن من تباش چون من با همه چی زندگی میسازم هر خوبو بدی بجز خیانت که همه چیزو میزارم میرم پشت سرمم نگاه نمیکنم

مادری هستم که هنوز توی دنیای دخترونه صورتیم گیر کردم💄
2706