2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت بخر

اون کتاب ها رو نه

کتاب های گاج یا ....

خیلی مطالب خوب و مفیدی داره

بالاخره درسته که نمیرن ولی آماده میشن واسه مدرسه و ....

من برای پسرم سری کتاب های کارپوچینو از گاج رو گرفته بودم

واقعا راضی بودم

2728

کتاب پیش دبستانی جزو ممنوعیات اموزش و پرورشه که مدارس بی منطق دستورشو میدن.محتواش هم سنگین هست برای بچه قبلا تدریسشو داشتم طفلیا با راحت ترین اموزش هم بازم سختشون بود ایراد از هوش بچه ها و یا اموزش نبود محتوا بدرد بچه ی ۶ ساله نمیخورد چون ناشرها خصوصی بودن و بدون نظارت به چاپ میرسیدن

2738
خب ر ممنوعه چرا خود اموزش پرورش کتاب چاپ میکنه ؟؟

خودش چاپ نمیکنه مراکز پیش دبستانی از طریق ناشرهای خصوصی هست.مطالبش رو تایید نمیکنم 

و واقعا جدا ازخودخواهی برخی والدین و مربیان بچه صدمه میبینه.خیلی ازبچه ها حس بدی پیدا میکردن تو این سن تحت فشار قرار میگرفتن که چرا متوجه نمیشن و دوستانشون متوجه میشن!برخی والدین فشار میاوردن و مدیران هم باشعارهای زیبا  فقط به دنبال کسب سود خودشون هستند

اموزش مفاهیم ریاضی و علوم فوق العاده سنگین بود 

لطفا اجازه بدید بچه هاتون کودکی کنند

از الان بااسترس و فشار و مطالب سنگین مناسب کودکان ۱۰ سال به بالا! نباشند

زبان انگلیسی کفایت میکنه

فارسی و مابقی رو اجازه بدید در مدرسه یاد بگیرند تا مدرسه هم براشون تکراری نباشه و معلمان هم وظایف خودشون رو انجام بدن

خودش چاپ نمیکنه مراکز پیش دبستانی از طریق ناشرهای خصوصی هست.مطالبش رو تایید نمیکنم  و واقعا جد ...

والا ما میخاهیم این کار رو بکنیم اما الان مدارس امتحان وروی دارن و اینا رو از بچه میخان

در ضمن خود اموزش و پرورش ۴ تا کتاب برای پیش دبستانی داره که تدریس میکنن و مدارس پیش دبستانی در کنار این کتابها ، کتب خودشون رو هم تدریس میکنن

مثلا من امسال بخاطر کرونا بچم رو ثبت نام نکردم اما استرس سال بعدش رو دارم و دنبال کتابم برای اموزش که تو خونه یادش بدم . اموزش پرورش هم‌کتاب خودش رو به مدارس فقط میده . الانم چه فایده داره انلاین ثبت نام کنمو ....

والا ما میخاهیم این کار رو بکنیم اما الان مدارس امتحان وروی دارن و اینا رو از بچه میخان در ضمن خود ...

بله حق دارید

اموزش پرورش ایران خیلی دارای ایراد هست

به هرحال نظرم این بود به عنوان کسی که سابقه تدریس پیش و ابتدایی دارم به هیچ عنوان کتاب هارو تایید نمیکنم از طرفی خیلی وقته نشر کتاب های ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان هم با مشکل مواجه شده.

اگه ورودی میخوان کتاب هارو تهیه کنید اما خودتون‌چندبار قبل تدریس بخونید و اون چیزی که دستگیرتون میشه با لحن کودک بهش اموزش بدید❤

کتاب پیش دبستانی جزو ممنوعیات اموزش و پرورشه که مدارس بی منطق دستورشو میدن.محتواش هم سنگین هست برای ...

واقعا هم همینه الان دارم کتابای پسرمو نگاه میکنم پسرم هنوز کوچیکه و نیمه اولی هم هست چجوری اینارو باید یادش بدم هنوز تو دنیای بچیگیشه اینا حداقلش باید بچه هشت سال به بالا یاد بگیره