2733
2739
عنوان

عشق ب فرزند

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 52 پست
یه بار دیگه متنتون رو بخونید  🤣

یعنی اینم نفهمیدی ! برو ی تاپیک بزن جراح مغزو اعصاب خوب پیدا کن کارت با روانشناس ک من باشم را نمیفته سلطان جمله وفهم وادبیات وهنر اصن شما اینجا چ کار میکنین تو تاپیکای کجو کوله من !! خوشومدین

زندگی باتوبهتره میخوام عاشقت بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم زندگی باتوبهتره بذارتودنیات بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم 
یه بار دیگه متنتون رو بخونید  😆 خشت اول ادبیات رو کج گذاشتید که

اخ اخ چ با نمک تا من برم اصلاح وصافش کنم شما کلا تشریفتونو ببرید باعث خوشحالیه

زندگی باتوبهتره میخوام عاشقت بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم زندگی باتوبهتره بذارتودنیات بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😀 راحت باش

من راحتم شما ناراحتی اینجا واسه راحتیتون میگم تاپیکای منو نخونید 😬

2731
😀 راحت باش

چقدرم بی ربط جواب میدی!

فقط ماه صفر فهمیدم 😂😂😂😂

الان شما ام اومدی ک نفهمی ! چ جالب و بموقع 😆😆😆😆😆

2738
ربط دادن پاسخ به متن های فرافکن شما سخته😀

چی 😆😆😆دوساعتم فک کنم نمیفهمم چی گفتی

الان شما ام اومدی ک نفهمی ! چ جالب و بموقع 😆😆😆😆😆

ما فکر کردیم اونی که تاپیک زده حداقل سیکل داره 

دو واحد انشا و املا فارسی پاس کرده نمیدونستبم شما تاپیک زدی ! 😂بای 

خدایا شکرت 🫀

گذشته از این چیزا، خانم دشمنی چیز خوبی نیست 

اینجا طبیعی هست که اگر ادبیات مناسب نداشته باشید و درهم برهم بنویسید کسی چیزی متوجه نشه

گارد نگیرید و اگه واقعا قصد دارید با تاپیک زدن مشکل تون حل بشه یا همدلی داشته باشید به کسانی که توضیح میخوان توهین نکنید 

😁

شما خارجیی ما ایرانی دیلماج بگیر واس تاپیکای من از نوع اسپیشیال چون خیلی پیگیری ک بفهمی😆😆😆😆

گذشته از این چیزا، خانم دشمنی چیز خوبی نیست  اینجا طبیعی هست که اگر ادبیات مناسب نداشته باشید ...

از هر کس همفکری بخوام میگم ممنون از راهنماییتون 

چه حوصله ای دارید دونه ب دونه جواب حرفاشو میدین، ایشون وقتی خوددرگیری دارن و حرف منطقی شمارو با بی ادبی جواب میدن، چ کاریه جواب دادنش....

گاهی نخوانده قرعه بنام تو میشود...گاهی نمیشود ک نمیشود.‌..الهی شکر
چه حوصله ای دارید دونه ب دونه جواب حرفاشو میدین، ایشون وقتی خوددرگیری دارن و حرف منطقی شمارو با بی ا ...

شاید از جایی ناراحته 

منم شیطنت کردم جواب دادم

ولی شاید اینجوری حالش بهتر شد

منکه با توهین ایشون چیزیم نمیشه راستش یه کم خنده ام هم میگیره

😁
2706