2733
2734
سلام عزیز دلم خداروشکر حییلی خوب بود خدا کمکتون کنه به حق امام زمان 

عزیزدلم براتون سوره خوندم و صلوات فرستادم ⚘⚘

مجددا ۱۴ صلوات دیگه به نیت حاجت روایی شما ⚘⚘⚘

الهی به امید خودت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😘😘😘😘😘❤❤❤❤ ممنونم عزیزم منم به نیت سعادتمندی و حاجت روایی شما ۱۰۰ مرنبه صلوات میفرستم

الهی فدات شم راضی به زحمتتون نیستم 😍😔

ثوابش هزار برابر بشه برگرده به خودت عزیزم ⚘⚘⚘

یه دنیا ممنونم 😍😍😍😍🙏🙏🙏🙏🙏🙏

الهی به امید خودت
این چه حرفیه عزیزدلم  انشالله خدا بهت سلامتی و دل شاد بده 🙏😍 یک ایت الکرسی و ۱۴ صلوات مجددا ...

ممنونم ازت مهربون ...

ان شاءالله بحق این تعدادصلوات هرحاجتی ک تودلت داری خدا بهت بده .خوش بخت وعاقبت بخیر بشی بحق 14معصوم

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
2740
منم 100 تا صلوات برای ظهور امام زمان(عج) و حاجت روایی استارتر و همه نی نی سایتی های عزیز میفرستم ال ...

قربون دل مهربونت 😍🙏🙏🙏

قبول باشه 

یه دنیا ممنون 😍🙏 منم ۱۰۰ صلوات الان به نیت حاجت روایی شما میفرستم 🍬🍬🍬🍬

الهی به امید خودت
100 صلوات بنیت ظهور امام زمان حاجت روایی استارتر و همه نی نی سایتی ها برا منم دعا کنید با شوهرم ...

قربونت بشم عزیزدلم واقعا ممنون لطف کردی 😔😍😍🙏🙏

۱۰۰ صلوات به نیت حل مشکلات شما عزیزم از طرف من مجددا 😔⚘

الهی به امید خودت
عزیزم فداااتون ک به یادم هستین منم هزار تا صلوات میفرستم به تیت حاجت روایی همه تایپیک به امید خدا لط ...

قربون دلت عزیزم قبول باشه التماس دعا 😍⚘⚘

تگ کردمتون براتون ایت الکرسی خوندم و صلوات فرستادم مجددا ۱۰۰ صلوات از طرف من به نیت حاحت روایی شما 🙏⚘⚘

الهی به امید خودت
الهی آمین انشاالله که هر حاجتی به دل دارید برآورده بخیر بشه عزیزم که بانی خیر شدید ممنونم ازت

🙏🙏😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘

الهی به امید خودت
عزیزدلم ممنونم ♡منم دعای توسل میخونم ب نیت تک تک آرزوهات 

الهی قربون دل مهربونت یه دنیااااا ممنونم ازت 😍😍🙏🙏

چقدر ذوق کردم 😢😍🙏🙏🙏😘😘⚘⚘⚘

الهی به امید خودت
2706