2733
2734
 وااای ممنونم ازت یه دنیا 😍 انشالله امام حسین شفاعتگر ارزوهات باشه 🙏🙏🙏 مرررسی هزار بار 😢 ...

انشاالله امام حسین صدات رو بشنوه..همیشه تو این تاپیکات صدام کن فدای دل پاکت نازنینم 

۵ سال خواننده خاموش بودم...عاشق دخترم هستم...همه چیز رو به سختی زیاد بدست میارم خیلی خیلی سخت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امشب اولین شبی بود ک بعد از ترخیص پدرم از بیمارستان و ادامه درمان باید ازش مراقبت میکردم . خیلی خسته شدم کرونا دارن و سنشون نسبتا بالاس.تاپیک زدم اگ بتونید کمکم کنید ممنون میشم .

برای سلامتیش دعا کنید لطفااااا 

برادرمم کروناش مثبت شده . مادرم بیمار قلبی داره وهیلی در معرض خطرع .

امشب اولین بار شکسته شدن پدرم دیدم وقتی با حال خراب دعوای بین بچه هاشو دید برای کمک کردن اونا 

گفت من نمیخوام کمک دیگ نمیخوام . 

راستش خیلی دلم پره .خیلی ناراحتم .

برام دعا کنید تنها نشم .

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    
2731
توروخدا برا منم دعا کنین...دعا کنین زندگیم آرامش بگیره و اتفاقی ک میخام زودتر بیوفته😔

یک ایت الکرسی و ۵ تا صلوات و ۵ تا امن یجیب برای براورده شدن آرزوی قلبیت عزیزم از طرف من 🙏⚘

الهی به امید خودت
استارتر جان برای منم دعا میکنی، منم به نیت تمام کسایی که تو این تاپبک هستم ۱۰۰ تا صلوات میفرستم'، ...

چرا نمیکنم  ...  قابل نیستم اما میدونم دعا در حق دیگران حتما مستجاب میشه 😍🙏

یک ایت الکرسی و ۱۴ صلوات برای آرزوهای خودت 🙏⚘

یک ایت الکرسی و ۱۴ صلوات برای فرزندت عزیزم 🙏⚘

الهی به امید خودت
امشب اولین شبی بود ک بعد از ترخیص پدرم از بیمارستان و ادامه درمان باید ازش مراقبت میکردم . خیلی خسته ...

😔💖

عزیزدلم ۱۰۰ صلوات برای شفای پدرتون، ۱۰۰ صلوات برای شفای مادرتون، ۵۰ صلوات برای شفای برادرتون و ۵۰ صلوات برای آرامش زندگیت  و آرزوهات از طرف من 🙏⚘

۳۰۰ صلوات میفرستم کاری جز این ازم برنمیاد😔🙏

انشالله خدا به خانواده تون سلامتی بده  الهی امین

الهی به امید خودت
منم برای شما فردا قرآن می خونم وصلوات میفرستم متشکرم.

قربونت برم عزیزدلم 😍🙏

مررررسی واقعا ... راضی به زحمتتون نیستم بی چشمداشت خوندم 

ثوابش صدها برابر بشه برگرده بخودت 

یه دنیا ممنونم 😍😍😍⚘⚘⚘⚘

الهی به امید خودت
۵ آیت الکرسی و ۵ صلوات به نیت حاجت روایی این عزیزان 🙏⚘⚘ @مینو_هفتادویک     @1394000 ...

ممنونم گلم که اینقدر مهربونی  انشاءالله همه کسایی که تو این تایپیکن حاجت روا  بشن

لطف انچه تو اندیشی... حکم انچه تو فرمایی
2706