2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

التماس دعا برای سلامتی و دلخوشی خودمون و عزیزانمون

حاجت روابشید الهی

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
قربونت برم نمیدونم چی بگم مررررسی یه دنیا ممنون😍⚘⚘ منم ۱۰۰ صلوات الان به نیت حاجت روایی شما میفرست ...

فداتشم عزیز دلم واقعا خوشحالم کردی ان شاءالله یه خوشحالی بزرگ خدا بندازه وسط زندگیت😍😍😘😘

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
منم دعا کنید خدا همیشه پشت و پناهم باشه و از گناهام بگذره و سلامتی خانواده ام را حفظ کنه. یا ستارالع ...

۳۰ تا ذکر استغفرالله ربی اتوب الیه

۱۴ تا صلوات 

یک ایت الکرسی

از طرف من به نیت دعاهایی که گفتید🙏⚘⚘⚘

الهی به امید خودت
التماس دعا از همگی 🙏🙏🙏🙏 انشاءالله حاجت روایی همه ی دوستان

عزیزدلم تگتون کرده بودم براتون سوره خوندم و صلوات فرستادم 

مجددا ۱۴ صلوات دیگه به نیت حاجت روایی تون 😍

التماس دعا

الهی به امید خودت
التماس دعا برای سلامتی و دلخوشی خودمون و عزیزانمون حاجت روابشید الهی اللهم صل علی محمد وآل محمد ...

۵ تا امن یجیب از طرف من برای دعاهایی که گفتید 🙏

۱۴ صلوات به حاجت های قلبی شما 😍⚘⚘⚘⚘

الهی به امید خودت
2706