2752
2734
برای خودتون سوره خوندم و صلوات فرستادم مجددا ۵ تا صلوات ⚘⚘⚘ به نیت ازدواج خواهرتون ۳ توحید و ۱۴ صلو ...

ممنونم ازتون 

به نیتتون یک ایةالکرسی خوندم عزیزدل💚🙏💚

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚
خیلی ممنون که همیشه به یادمی مهربانم حاجتت روا منم به نیت شما۱۴تا صلوات میفرستم استارتر عزیز سلام ب ...

سلام ممنووونم 😍⚘ براتون سوره خوندم و صلوات فرستادم.

۱۴ تا صلوات مجددا میفرستم 🙏⚘⚘

الهی به امید خودت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام ممنووونم 😍⚘ براتون سوره خوندم و صلوات فرستادم. ۱۴ تا صلوات مجددا میفرستم 🙏⚘⚘

مرسی گلم منم ۱۴تا میفرستم براتون

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم    
۱۴ تا صلوات برای خودتون⚘⚘ ۱۴ صلوات به نیت خواهرتون رویا ⚘⚘

ممنونم حاجت روا باشین...خدا خیرتون بده

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
تگ تون کردم براتون صلوات فرستادم و توحید و ایت الکرسی خوندم 🙏😍 قبول باشه ۵ صلوات مجددا فرستادم 🍁 ...

وای گلم مرسی  براتون 5 صلوات میفرستم  

بی راه نرو ساده ترین راه حسین است...♥
2706