2733
2739

من ازمایش دادم هورمون هام نرمال بود.ولی از وقتی پلی کیستیک شدم ریزش شدید مو دارم خوب اگر نرماله چرا میریزه پس.هرکاری ام میکنم بند نمیاد😢

واي اره منم ريزش مو شديد دارم درحدي كه هركي ميبينه ميفهمه ميگه چقدر موهات كم شدن،واقعا نميدونم ديگه چيكاركنم😫روغنو ايناهم كلي زدم به جايه اينمه بهتربشه حتي بدترم شده

منم ازمايشاتم كلا خوب بود خداروشكر ولي دكترم گفت يكم تنبلي تخمدان داري و يه كيستم دارم نميدونم ديگه بخاطركدومه

خداياشكرت،برا سلامتيه فندقم صلوات بفرستيدچون من به دعاهايه شمادوستانم ايمان دارم اجرتون باخدا😍خداجونم به تمام كسانيكه در انتظار فرزند هستن فندق هاى سالمو خوشگلو تپل بده😍🙏🏻         

اگر پی سی او باشه ژنتیکیه و هیچ وقت کامل از بین نمیره چون آزمایشات هم هورمون ها نرمال بوده پس احتمال زیاد ممکنه پی سی او باشه یه سری هست یه سری دوباره میره باید حتما بری متخصص زنان الان تقریبا همه از این نوع کیست دارن مخصوصا نوجوونا و جوونا که بیشتر به خاطر اضافه وزن چاقی شکمی و عدم تحرکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واي اره منم ريزش مو شديد دارم درحدي كه هركي ميبينه ميفهمه ميگه چقدر موهات كم شدن،واقعا نميدونم ديگه ...

من الان از دیروز شروع کردم قهوه و رز ماری میزنم به موهام.میگن اینا برای ریزش هورمدنی خوبه.حالا فعلا اا یه ماه برنم ببینم جواب میده بهم یا نه 

2738
منم همین مشکلو دارم ولی تخمدانم برعکس خیلی هم پرکاره یعنی من به جای اینکه پریود نشم زود به زود و بیش ...

چه جالب

منم ازوقتي كيست دارم بدجور ريزش مو دارم،منتظرم بچه دارشم كه با سزارين كيستمم در بيارم 

خداياشكرت،برا سلامتيه فندقم صلوات بفرستيدچون من به دعاهايه شمادوستانم ايمان دارم اجرتون باخدا😍خداجونم به تمام كسانيكه در انتظار فرزند هستن فندق هاى سالمو خوشگلو تپل بده😍🙏🏻         
اگر پی سی او باشه ژنتیکیه و هیچ وقت کامل از بین نمیره چون آزمایشات هم هورمون ها نرمال بوده پس احتمال ...

ما تو ژنتيكمون اصلا همچين چيزي نداريم مخصوصا مامانم كه با قرص ضدبارداري هم حامله شده،ولي من دوسري بارداري پوچ داشتم والانم چندماه با امپولودارو اقدام كردم نشد ول كردم ديگه، درصورتيكه اون دوسري بدون دكتر و اولين بار باردارشدم 

بهترین راه درمانش اینطوری که دکترا میگن قرص گلوکوفاژ و ورزش و تحرکه

گلوكوفاژ ٦ ماه خوردم ولي ريزش موهام فرقي نكرد اصلا 

ولي يكم كم تحركم ميخوام پياده روي شروع كنم🙏🏻

قبل كروناهمش باشگاه ميرفتم ولي كرونا اومد نشد ديگه☹️

من الان از دیروز شروع کردم قهوه و رز ماری میزنم به موهام.میگن اینا برای ریزش هورمدنی خوبه.حالا فعلا ...

چجوري ميزني قهوه رو با اب درست ميكني بعد ميزني موهات يعني؟

رزماري روغنش منظورته؟

ما تو ژنتيكمون اصلا همچين چيزي نداريم مخصوصا مامانم كه با قرص ضدبارداري هم حامله شده،ولي من دوسري با ...

خب همه کیستا پی سی او نیستن منم هیچ کدوم نه مادرم نه حتی یک نفر مشکل ندارن من خیلی دکتر رفتم میفتن یه نوع نقص آنزیمی که از ژن میاد و حالا بستگی داره در بدن چه فردی این ژن بیان بشه منم مادرم با وجود اینکه 46 سالشه تخمداناش سالمن تو 42 سالگی همه بچه آورد 

2706