2733
2739
عنوان

بِه نظرتون ارزش داره هشتصد و خرده اي بخرمش

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 34 پست
مگه كك و مك با ميوه ميره😓

هیچی کک پکو نمیبره عزیزم اصلا درمان قطعی نداره 

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همکارم فریز کرد عالی شد عالی  

فريز چيه عزيزم ميشه توضيح بدين

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒
هیچی کک پکو نمیبره عزیزم اصلا درمان قطعی نداره 

مال من كمه حداقل كم رنگ بشن

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒
2731
من هر وقت کرم گرون قیمت خریدم همه تغییر پوستمون رو متوجه میشدن  خصوصا آبرسان و کرم روز و شب

چه برندهاي استفاده كردين عزيزم

فريز چيه عزيزم ميشه توضيح بدين

من نمیدونم  یهو دیدم صورتش هیچ کک و مک نداره و صاف شده صورتش و خیلی سفید    با تعجب پرسیدم چکار کردی گفت که فریز کرده 

از یه متخصص پوست بپرس 

مگه كك و مك با ميوه ميره😓

عزیزم برای پوستت همه چیز ارزش داره

ولی برای کک مک

من زیاد داشتم

یک سال هرشب مادرم ریشه گل سوسن رو جوشوند و عصاره شو مالید به صورتم، صبح میشستم، همه کک مک ها رفتن خداروشکر

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
2740
من نمیدونم  یهو دیدم صورتش هیچ کک و مک نداره و صاف شده صورتش و خیلی سفید    با تعجب پ ...

اخه فريز برا زگيل و ضايعاته

فریز دیگه زگیل هم با بریز از بین میبرن

اون برا زگيل و ضايعاته فكر كنم

تو سايت كه تعريف كردن ساخت انگلستان هم هست

اینو من نشنیدم ولی کرم فیلورگا داشتم محشره.بعد از دوبار استفاده کاملا تغییرو حس میکنیاگه میتونی اینو بگیر که ثابت شده س کیفیتش

عزیزم برای پوستت همه چیز ارزش داره ولی برای کک مک من زیاد داشتم یک سال هرشب مادرم ریشه گل سوسن رو ...

خدا رو شكر عزيزم دستت رو سر من

2706