2752
2734
عنوان

تجربه ی من ، از درمان وسواس فکری و عملی

| مشاهده متن کامل بحث + 192642 بازدید | 280 پست
اره حق داری ولی دیگه حتی انقدر ناامیدم کلا از زندگی ک هیچ انگیزه ای ندارم برای خوب شدن

این حرف و نزن ،آرامش که بیاد تو زندگیت ،پشتش امید و انگیزه هم میاد

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
وای من یه مدت دچار این مشکل بودم شدیدددد حتی مثلا احساس میکردم یه قسمتهایی از بدنم خیس میشه که اصلن ...

منم همینطور مثلا تاپ تنمه احساس میکنم بالاترین نقطه بازوم خیس شده همیشه هم دقیقا همونجا عقل و منطقم میگه نمیشه همیشه ی جای خاص خیس بشه ولی از بالا میشورم.

استین لباسم تا هرجایی ک باشه اون نقطه ک لبه استینه احساس خیسی میکنم.خیلی سخته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اصلا نترس ، دکترم که گفته مشکلی نیست ، به خدا توکل کن و داروتو استفاده کن  بچه ی تو قبل هر چیز ...

اره انشاا...دعاکن قبل زایمانم خوب بشم.میخام ی مادر سالم و خوب باشم

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗

سلام گلم تاپیکت را خوندم. خیلی خوشحالم که تونستی به وسواست غلبه کنی. 

مشکل من متفاوته من وسواس ندارم من بیخیالم مثلا شما گفتی یکساعت طول میکشید نماز بخونی من تند تند میخوندم که تموم شه روحم الکی بگه خوندم با اینکه هیچی ازش نمیفهمیدم ی مدت کاملا بیخیال شدم نماز نخوندم اما روحم ارامش نداره زندگیمو میکنم حالم خوبه اما ته ته ته قلبم اون خوبی را نداره میخوام با عشق نماز بخونم با تمام علاقه اما تنبلیم میاد خیلی اذیتم 

❤️
سلام گلم تاپیکت را خوندم. خیلی خوشحالم که تونستی به وسواست غلبه کنی.  مشکل من متفاوته من وسواس ...

ممنون عزیزم 

ان شاءالله روزی برسه که لذت ببری از عبادت کردن 

به نظر من هر روز با خدا صحبت کن ، با زبون خودت ، اینجوری شاید روحت آروم شه و لذت ببره

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
مرسی قشنگم. دارم میرم نمازمو بخونم به امید خدا 

قبول باشه 🌹🌺

قبل از هر چیزی بگم وسواس فکری از اضطراب و استرس میاد ، حالا اتفاقای بدی که تو گذشته اتفاق افتاده ممک ...

خداروشکر ک خوب شدی ولی لاقل اینجور وسوسای فکری ایمانتو تهدید نمیکنه وای ب حال روزی ک ادم وسواس اعتقادی بهش پیله کنه و فکرای خطرناک و اعتقادی بهش القا کنه. همش فک میکنه کافر شده تصویر لحظه مرگ. ملک الموت. وسوسه های شیطان موقع جون دادن. جهنم. اخرت همه اینا از ترس کافر بودن میاد ب ذهنت و کار شب و روزت میشه گریه. عذاب. ناامیدی دوباره امید باز گریه. جنون...

خداروشکر ک خوب شدی ولی لاقل اینجور وسوسای فکری ایمانتو تهدید نمیکنه وای ب حال روزی ک ادم وسواس اعتقا ...

ممنونم 

عزیزم ، تنها راهش بی تفاوتیه ، فکر نکردن بهشه ،صحبت نکردن راجع به اون موضوعه 

به یه چیزی فکر کن ،مهم نیست من مسلمونم ، اون یکی مسیحیه ، اون یکی شیعه و اون یکی سنی ، مهم اینه کی مهربون تره ، کی انسان تره ، کی اهل غیبت و تهمت نیست ، کی باگذشت تره

اولش سخته ولی عادت میشه 

یه واقعیتو تو ذهن خودت دائم تکرار کن 

( خدای مهربون تمام بنده هاشو دوست داره وهمه رو نجات میده ، اون دنیا هم مثل همین دنیا لذت بخشه ، شادی و خوشی داره )

ممنونم  عزیزم ، تنها راهش بی تفاوتیه ، فکر نکردن بهشه ،صحبت نکردن راجع به اون موضوعه  به ...

اره بی تفاوتیه...ولی بخاطر این وسواس اعتقادی حتی میترسم بمیرم. میام بی تفاوت باشم باز مرگ یادم میاد و میگم ملوم نیس وضعت با این فکرا چطور بشه باز میشینم گریه میکنم. برا فردا وقت گرفتم از روانپزشک امیدوارم اثر کنه

خدا خودش نجات بده همه بنده هاشو

اره بی تفاوتیه...ولی بخاطر این وسواس اعتقادی حتی میترسم بمیرم. میام بی تفاوت باشم باز مرگ یادم میاد ...

الهی آمین 

خدا اینقدر دوستت داره و عاشقته که راضی نمیشه اذییت کنه ، چطور عذابت میده 

برو پیش روانپزشک ، ان شاءالله همه چی اوکی میشه

2706