2752
2734
عنوان

بچه ها اندامم چطوره+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 34340 بازدید | 959 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرف هاتون به دل میشینه چشم دلبرم  اگه ناامید بودم که الان افسرده کنج خونه میشستم ولی داشتن همد ...

چقدر حرفاتو میفهمم... با تموم وجودم... انشالله ک عشق ابدیتو پیدا کنی هر چه زودتر و باهاش ب آرامش برسی... برات دعا میکنم حتما

2731
حرف هاتون به دل میشینه چشم دلبرم  اگه ناامید بودم که الان افسرده کنج خونه میشستم ولی داشتن همد ...

اگه اجازه بدید بعدا میام تو تاپیکاتون حرف میزنم البته اگه باز بود..چون اینجا بسته میشه..

ولی کوتاه بگم..قدر خودتو بدونه..اینجا کسایی رو دیدم که از ازدواج کردن خیلی پشیمونن..یعنی نصف تو سن دارند ولی دو برابر تو سختی کشیدند.. 

شکر کن فقط..این خودش نعمته

اووو ۱۰ سال ازت بزرگتره...تو بیست سالته کی ازدواج کردی ؟؟ 

۵ ساله ازدواج کردم فداتشم 

اره ۱۰ سال بزرگه ازم 🥰😚🥴

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
دیگه بسع متفرق شید ماالان دوساعته که تواین تاپیکیم خسته شدیم😂😂

هنوز حمومم نرفتم منه بدبخت 🥴🥴🥴

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
چقدر حرفاتو میفهمم... با تموم وجودم... انشالله ک عشق ابدیتو پیدا کنی هر چه زودتر و باهاش ب آرامش برس ...

مرسی دوست خوش قلب من 

واس همه دخترها و زن های سرزمینم آرزو میکنم دلشون تمام قبضه واس کسی بتپه که دوستش دارن و بهش آرامش میدن 

من ندیدم تو رو اخه

الان میزارم گل