2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاس کباب گوشت گلوله شده با سیبزمینی و رب و ... است😐

منظورت کباب تابه ایه؟

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
2731
2738

پیاز بزرگ حلقه حلقه کن بعد گوشت استخوان دار من میریزم ادویه بزن سیب زمینی و هویج و فلفل دلمه حلقه ای کن درشت بریز به هم بریز  اب بریز زیرش کمـکن

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
بدرستم چیه توروخدا گند نزنید به زبان فارسی یه ذره با شخصیت حرف بزنید برای خانم ها زشته اینجوری لا ...

لاتی نیست لوسیه🤢

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
بدرستم چیه توروخدا گند نزنید به زبان فارسی یه ذره با شخصیت حرف بزنید برای خانم ها زشته اینجوری لا ...

میشه از منبر بیای پایین

هرکی حرف زدنش ب خودش مربوطه.شما معلم اخلاق واسه خودت باش یاد بگیر تا از اظهار نظر نخواستن راجب یکی قضاوت نکنی

من مرغو میذارم تفت میدم قشنگ بعد یه پیاز درشتو خورد میکنم میریزم با زردچوبه.هویج و بامیه و لوبیا سبزم میریزم رب میزنم در آخر چنتا سیبزمینی رو درشت قاچ میکنم میذارم روش نمکم میزنم.بعد دمکنی میذارم روش تا موادش قشنگ با بخار پخته بشن.

اگه گوشت گوثپسفندی بخوای بریزی باید از قبل گوشتو با زردچوبه بپزی و باقی کار

شرط چاقو مُرد

وا یعنی من الان بی شخصیت شدم با این حرفم واقعا که 

نه بدشون نمیاد اه در ضمن لاتی هم نی لاتی مدلش فرق داره بچه ها توضیح بدید به خانم با شخصیت

2706