2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام متم دارم اسباب میکشم ،،،وسایلای ‌کموچیک‌رو خودمون بردیم دستمال کشیدم و جا دادم ،،اما وسایل بزرگ‌ک کارگر مجبوره دست بزنه وقتی رفتی ضد عفونی کن،،منم دفه اولمه دارم جا ب جا میشم خخیلی سختمه 

2728
نه ظرف ها رو خودت ببر ولی خونه رو باید بشوری دیگه... مگه وقتای دیگه میرین خونه جدید همه جا رو نمیشور ...

منم اشپزخونه رو حموم عذر میخام wcکاااامل باسرکه سیب و جوش شیرین بعد لکبر شستم درو دیوارم جارو زدمپنجره ها جایی ک میشد رو دستمال کشیدم از بیرون مال اتاقا نش 

نه ظرف ها رو خودت ببر ولی خونه رو باید بشوری دیگه... مگه وقتای دیگه میرین خونه جدید همه جا رو نمیشور ...

ن دفعه اولمه.. اونجا رو رفتم تمیز کردم ولی اینا ک میبرم تو کارتن سخته هی دس میخورن🙁

2738
منم اشپزخونه رو حموم عذر میخام wcکاااامل باسرکه سیب و جوش شیرین بعد لکبر شستم درو دیوارم جارو زدمپنج ...

من داخل کابینت ها رو هم همینجوری تمیز میکنم حتی میشورم 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
ن دفعه اولمه.. اونجا رو رفتم تمیز کردم ولی اینا ک میبرم تو کارتن سخته هی دس میخورن🙁

نه تو کارتون ها رو با ماشین خودتون ببر دیگه کارتون فقط آلوده میشه

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن...