2737
2739

سلام 

متاسفانه من مشکوک به کرونا بودم و امروز تست ازم گرفتن 

بااینکه ما بیش از حد خانوادگی رعایت میکردیم چند روز پیش یکی از اشناهامون داخل پارک افتاده بود من بهش تنفس دادم و cprبراش انجام دادم 

حالا مشخص شده کرونا داشته 

اون لحظه من فقط چون اون آدم برام مهم بود و توجه نکردم که شاید کرونا داشته باشه ...

متاسفانه ایشون فوت کردن ...تورو خدا برام دعا کنید اگه کرونا بگیرم  دوسه ماه از وقتم برای خوندن  کنکور از دستم میره😭😭😭

آنقدر دوستت دارم که ای کاش کسی اینگونه مرا دوست میداشت..... ❤
چ علائمی داری

من چون سرماخوردگی هم داشتم الان معلوم نیست علایم کروناس یا سرماخوردگی....

آبریزش ... گلو درد.سردرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چون سرماخوردگی هم داشتم الان معلوم نیست علایم کروناس یا سرماخوردگی.... آبریزش ... گلو درد. ...

منم دقیقا این علائمو داشتم الانم ۴روزه حس بویایی و چشایی ندارم و کرونا دارم خفیفه ان شاءالله ک مال شماهم خفیفه نگران نباش 

2728
منم دقیقا این علائمو داشتم الانم ۴روزه حس بویایی و چشایی ندارم و کرونا دارم خفیفه ان شاءالله ک مال ش ...

خانواده هم درگیر بیماری شدن یا فقط شما؟

خانواده هم درگیر بیماری شدن یا فقط شما؟

همه گرفتن و خفیفه  برای همه من مادرم چون فوت کرد مجبورشدیم بیمارستان و قبرستون بریم همه مریض شدیم حالا ماسک هم زده بودیم ولی همه خفیف گرفتیم ابجیم تازه مشکل تنفسی هم داره ولی این بیماریو خفیف گرفته خداروشکر

2738
چندروز قبل بوددقیقا؟

7 روز پیش این اتفاق افتاده 

به خاطر تنفس دهان به دهان دیروز تماس گرفتن که باید تست بدم

7 روز پیش این اتفاق افتاده  به خاطر تنفس دهان به دهان دیروز تماس گرفتن که باید تست بدم

احتمالا خفیف گرفتی نگران نباش ...چون کسانی که تب چهل درجه وتنگی نفس و...دارن بایدنگران باشن 

همسرمنم خفیف گرفته خسته شدم ازمراقبت😭اگه خودمم گرفته باشم چی😥

احتمالا خفیف گرفتی نگران نباش ...چون کسانی که تب چهل درجه وتنگی نفس و...دارن بایدنگران باشن  ه ...

😭😭😭😭 انشاالله شما نگرفتین 

منم نگرفتم انشالا 😑😑😑

تا سه روز دیگه که جواب تست بیاد میمیرم و زنده میشم

2706