2737
2739

بچه ها بااسم جدیدم ثبت نام کنم یااسمی که باهاش دیپلم گرفتم بنظرتون اسم جدیدمو بزارم مشکلی پیش میاد 

خداروشکککرررررر که حالم عالیه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بپرس.احتمالا هر دو رو بنویسن.

اسم کوچیکتو عوض کردی یا فامیل؟

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2728
اسم جدیدتو باید بزنی فکر کنم.  شرایط ثبت نام بدون کنکور چطوره؟ چه رشته هایی داره؟

من فقط میکروبیولوژی و مهندسی صنایع غذایی و زیست جانوری زدم

فقط دیپلم نظری داشته باشی

خداروشکککرررررر که حالم عالیه😍

توی امضا زدی برات دعا کنیم خوب شی🥺

مشکلت چیه عزیزم🥺

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2738
حتما باید امامی باشه تا عوض کنن اسمو؟

اسمای امامی رو عوض نمیکنن 

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
استرس و وسواس فکری دارم ابجی دعام کن توروخدا😢🙏💕

حتما عزیزم❤️🥺