2737
2734

بچه ها من یه زمانی یه موهایی داشتم که به خدا قسم تو خیابون ازم میپرسیدن خانم موهای خودتونه یا پستیژ یعنی در این حد!!!! البته هیچوقت زیاد بلند نمیشد  بولی حجمش خوب بود تازه اون موقع ها نه مکمل تقویتی میخوردم نه قرص خاصی واسه مو اصن هیچی هیچی اصن بلد نبودم که این مکمل ها هم هست واسه مو 

منم اون زمان ۲۰ سالم بود و اوج ناپختگی یکسره در حال رنگ و دکلره بودم، بعد چون قد موهام دوس داشتم بلند باشه اکستنشن میکردم... 

خلاصه که الان موهام خیلی خیلی خیلی کم حجم شده در حدی که دیگه اصن نمیشه پوش داد پشت موهامو و من خیلی ناراحتم🥺🥺 اون موهای نازنینم دوباره برمیگرده به نظرتون؟؟؟؟ 

این همه وقت بهترین مکمل های خارجی واسه مو خوردم ولی انگار نه انگار فقط کمی رشد موهامو خوب کرده ولی رو حجم هیچ تاثیری نمیبینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ریزش زیاداز حد داشتم ولی۲ماه نیس کلییر مردونه میزنم اصن ریزش رفت ۸۰درصد

حال من خوب است و چه آرامشی ‌ست در آغوش تنهایی دیگر از هیچ نداشتن‌ها نمی‌ترسم حالا چه کسی‌ می‌‌تواند از من بگیردچیزهایی‌ را که ندارم...
2731

فقط اومدم معرفتی کامنت بذارم پربازدید بشی

خدافظ✋

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2738

ای بابا دختر داییم موهاشو دم اسبی میبست میگفتم چقدر موهات کم پشته مثل دم موش میشه میبندی 

الان موهای خودم از اون داغون تره پوست سرم معلوم میشه ازبس موهام ریخته

یه کاربر قدیمی...... 😍😍😍😍
فک کردم میخای چیزی پیشنهاد بدی😑

منم همین فکروکردم

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

نگران نباش اگه مشکل هورمون و... نداری و فقط به خاطر محصولات شیمیایی باشه بعد یا مدت دوباره درست میشه با حنا و روغن نارگیل و... تقویتش کن، محلول شیوانا هم خوبه

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده

منم یدونه کچلم😅

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2706