2733
2734
هیچوقت این پیشنهادو ب کسی ندادم چون نمیخوام زندگی کسیو خراب کنم ولی الان واقعا لازمه اصلااا زود بر ن ...

اره میگیره خیلی بچه ننس مادرشم همینو میخاد 😭

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره افرین یه یدفم شوهرم به مامانم گله کرده بود که فلانی میگه چرا فلان میوه فروش میوه میگیری اون گرون ...

اره منم شوهرم بهش خیلی برمیخوره همش میره جاهای گرون واسه خرید حالا میبینی بعضی وقتا پول زیادیم نداره ها اما بازم همینکارو میکنه😂😂😂

میشه نگید شوشو؟؟ نه واقعا میشه؟؟؟ 😒😒😒
تو هم جلو خانوادت برین بهش بفهمه چی به چیه  گلم خودتو بخاطر یه مرد ناراحت نکن والا ارزش نداره& ...

چطور ناراحت نباشم خودشم میدونه احساساتیم میدونه خواهراش و مادرش بامن لجن نمیدونم دردش چی بود قلبم شکسته

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍
اره منم شوهرم بهش خیلی برمیخوره همش میره جاهای گرون واسه خرید حالا میبینی بعضی وقتا پول زیادیم نداره ...

جهنم اینقدر گرون بخرن مادلمون برا اونا میسوزه اونا برا کی بخرن تا بترکن😉

عشق من آقا طاهر و باباش
2738
میگه بچه هاتو ازت میگیرم 

بگو بگیرررر و امادشون کردم بیا ببر 

نمیتونه نگهشون داره بچه ها دلشون واست تنگ میشههه بهونه تو میگیرن 

خوت پیشقدم شو بگو اماده ن بیا ببرشون 

داری بچه ها رو تحویل میدی ب خودت حسابی رسیده باشی 

میشه نگید شوشو؟؟ نه واقعا میشه؟؟؟ 😒😒😒
اره افرین یه یدفم شوهرم به مامانم گله کرده بود که فلانی میگه چرا فلان میوه فروش میوه میگیری اون گرون ...

اخه عزیزم ما سرماه یه قرونم نداریم خرج کنیم همش از این اون قرض میگیرم 

بگو بگیرررر و امادشون کردم بیا ببر  نمیتونه نگهشون داره بچه ها دلشون واست تنگ میشههه بهونه تو ...

ترامادولم مصرف میکمه روزی ۷ تا 

2706