2726

سلام دیروز باشوهرم صبحونه خوردیم داشتم چای دم میکردم بحث زیاد خرج کردن شد گفتم این ماه یکم کم خرج کنیم پولمون بمونه گفتم تو یکم ولخرجی میکنی فقط همین پاشد یه سرو صدایی کرد بیا ببین زد مادرش اومد جلو اون هرچی از دهنش دراومد به من گفت گفت گمشو برو دیگه نمیخام باهات زندگی کنم بچه هام رو خودم نگه میدارم خیلی ادعای دوست داشتن من میکرد میگفت عاشقمه😏منم اومدم خونه بابام خیلی قلبم شکسته خیلی 

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از این واست شوهر در نمیاد چقدر بچه ننه و ننر 

ای یادگار کودکیم ای آسمون سادگیم🖤ای خاطرات اولین و آخرین دلدادگیم🖤ای عشق اولی برام دعا کن از فکرت درام🖤از اون امیدو آرزو مونده یه قلب پیر برام🖤
2728

واسه چ چیزا دعوا راه میندازن چشونه این مردا

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

دنبال بهونه بوده بیرونت کنه 😑 یعنی چی اخه اه من نمیدونم چرا هر چی میشه ب مامان هاشون زنگ میزنن

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝
توروخدا اگرم خاستي برگردي زود برنگردا

نه دلم شکسته خیلی بخاطر یه چیز کوچیک نمیدونم چرا اینکارو کرد

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍

هار شده مادرشم دیده بد تر دور برداشته ولش کن 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2706