2733
2734

توی یه تایپکی خونده بودم میگفت خانومه خیلی مادرشوهرم کثیفه 

مثلا توی ظرف یا نذری انگشتشو میکنه داخل بعد میزاره تو دهنش بعد دوباره کارشو ادامه میده ...یا میگفت میرم خونشون اشغال میچسبه به پام 

خانوما وقتی میبینید نمیتونن کار کنن یا دخترشون نمیاد برای خونه تمیز کردن خونه 

شما بکنید مگه از شخصیتتون کم میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تازه قربون صدقه شماهم میرن   

تازه شمارو از عروسای دیگس بیستر دوستون داره  

لطفا فکر نکنید که اگه دست به هیچی نزنید عین مهمان برین خونشون 

مادرشوهر شمارو دوست داره یا باهاتون کاری نداره 

درسته عروس اورده ولی کلفت نیورده 

اما وقتی شما انتظار دارید که مادرشوهر باهاتون خوب باشه وعین مادرتون باشه 

شماهم و.ظیف فرزندیتونو ادا کنید

اگه انتظار دارید بقیه به خودتون احترام بزارن شما به بقیه احترام بزارید تا ببینید

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

اقا تمیز کردن کنار  ولی با اون انگشت تو غذا زدن هیچجوره نمیشه کنار اوند😂

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
فرار کن

برای چی فرار ؟؟؟

خب کمک کنین

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

من‌خودم‌خسته از کار خونه و بچه داری ام برم کارای اونم انجام  بدم🙄

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738

سنگر بگیر 😁😁😁😁😁😁

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
اقا تمیز کردن کنار  ولی با اون انگشت تو غذا زدن هیچجوره نمیشه کنار اوند😂

منم میگفت چندشم میشد  

2706